Да все на картинках А мы уже по традиции фантазируем Аааа.... он воно що А я то думаю, що там з тим бояришніком От настойка календули, то да, то треба б ще й акциз ввести
кожен день бачу під ногами порожні пляшечки з під бояришніка ризиковий народ... це ж для сердечників А от календула всіляко добре - і градус, і цілющі властивості антибактеріальні
Читала, в Крыму запретили настойку боярышника продавать больше 25 г в руки. Пичалька А в чому прикол? Бо я щось не в теміОб этом на крымских форумах пишут
Коментарі
ab absurdo
19.03.16, 23:25
Читала, в Крыму запретили настойку боярышника продавать больше 25 г в руки. Пичалька

evgstereo
29.03.16, 23:54Відповідь на 1 від ab absurdo
Так то боярышник...А настоянку глоду можно
ab absurdo
39.03.16, 23:57Відповідь на 2 від evgstereo
А, ну хіба що
Акварель
410.03.16, 04:25Відповідь на 1 від ab absurdo
А в чому прикол? Бо я щось не в темі

evgstereo
510.03.16, 10:27Відповідь на 4 від Акварель
Да все на картинках
А мы уже по традиции фантазируем
Акварель
610.03.16, 11:04Відповідь на 5 від evgstereo
Аааа.... он воно що
А я то думаю, що там з тим бояришніком
От настойка календули, то да, то треба б ще й акциз ввести 
evgstereo
710.03.16, 11:21Відповідь на 6 від Акварель
кожен день бачу під ногами порожні пляшечки з під бояришніка
Акварель
810.03.16, 12:10Відповідь на 7 від evgstereo
ризиковий народ... це ж для сердечників
А от календула всіляко добре - і градус, і цілющі властивості антибактеріальні 
evgstereo
910.03.16, 13:30Відповідь на 8 від Акварель
як самі вважають - одночасно лікуються.. А якщо календула на 1гр дорожче, - це не на користь гаманцю
ab absurdo
1010.03.16, 19:47Відповідь на 4 від Акварель
Об этом на крымских форумах пишут