Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Не голосуйте за Порошенка!

НІКОЛИ НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПОРОШЕНКА НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!!!

1. Не голосуйте, якщо чекаєте дня, коли російська мова стане другою, а то й першою державною мовою. Бо через дії спричинені нинішнім гарантом, клята українська мова починає розвиватись. Її більшає на радіо та телебаченні, нею змушують говорити державних службовців та інших публічних осіб, які представляють інтереси України. Ба більше того, президент своїм прикладом показує, важливість української мови. Це надто підло та ницо! Не дайте йому шансу задушити великий русскій язик.

2. Збитики Росії внаслідок анексії Криму вже сягли позначки 150 млрд. Майте повагу до жителів Криму! Якщо так піде ще 5 років, то Росія може просто відмовитись від Криму, а самі кримчани можуть захотіти, не дай Боже, назад до України. Цього не можна допустити, бо спочатку захочуть в Україну, а потім ще й українцями зватись почнуть. А переселенці, які втекли з Криму? Вони ж тільки почали приживатись за ці 5 років, тільки почали звикати жити деінде, без дому. А потім що? Їм прийдеться знову звикати до життя вдома в Криму? Пожалійте їх.

3. Не голосуйте, за Порошенка, якщо пам'ятаєте браву українську армію зразка 2014 року, в чудовому камуфляжі "дубок", з чудовими військовими навчаннями з фарбування трави в зелений колір. А виїзди в ліс з палками замість автоматів? А старі добрі сухпайки в банках? Все це національна пам'ять! Треба негайно повернути армію зразка 2014 року! Погоджуєтесь? тоді не голосуйте за Порошенка!

4. Досить війні! Порошенку вигідна війна! Йому вигідна перемоги України! Досить цього паскудства. Проголосуйте не за Порошенка і вже за кілька днів українська армія відступить і мужні русскі визволителі пройдуть маршем по Хрещатику, а ми зможемо з відкритими обіймами їх зустрічати біля своєї хати.

5. Фірташ, Коломойський, Онищенко і їм подібні. Невже вам їх не шкода? Вони багато років чесно крали, а цей невіглас Порошенко змусив віддавати. І де вони зараз? Змушені бідолахи переховуватись. А вони вже в старшому віці, пожалійте їх. Не дайте Порошенку й надалі знущатись над старшими!

6. Бо при Порошенку Україну почали поважати в світі. Уолкер, Олланд, Туск ви чули їхні промови про Україну? Про те, як вони дивуються стійкості та розуму українців? Це неприпустимо, адже згадайте, як було раніше, коли ви їздили за кордон і говорили з іноземцями:
"Звідки ви? З України? Де це? Ааа, десь там біля Росії."
Не забувайте, що Україна це порноакторка. Не допустіть продовження всієї цієї маячні про самостійність і успішність України.

Врешті решт, одного дня ви будете їхати в наручниках в автозаку повному беркутні за те, що сказали щось про незалежність України і будете почувати гордість та щастя, бо 31 березня 2019 року ви НЕ проголосували за зрадника Порошенка.

Не голосуйте на виборах президента України за Порошенка, будьте стійкими, не вірте, коли брехливі фейки розбивають. Ці фейки створені чесними людьми. Порошенко калічить долі людей, бо він змушує українців поважати себе.Будьте стійкими. Будьте плазунами все життя! 

(с) Andrij Kaspshyshak

29

Коментарі

122.03.19, 15:39

  222.03.19, 15:46

  уже шо тільки не придумають
  а Порошенко все заробив своїм горбом значиЦЦя

   322.03.19, 16:11

   зрадофило-ватаны уже отметились?

    Гість: Nahibator

    422.03.19, 16:22

     522.03.19, 16:25

     Всі АРГУМЕНТИ "ЗА" Порошенка. Думаю виборці не побажають собі зла.

      622.03.19, 16:36

      зрадофило-ватаны уже отметились?да, ты уже отметилсяты наверное в дхти учился.Только там учили такому искрометному йумору.

       722.03.19, 16:47Відповідь на 2 від Поговорим

       Майже своїм горбом, Порошенко профінансував сили ППО що захистять українців від авіації москалів. ДО РЕЧІ Диканька також під парасолькою Сил ППО.

        822.03.19, 16:49Відповідь на 7 від Nikolka

        Майже своїм горбом, Порошенко профінансував сили ППО що захистять українців від авіації москалів. ДО РЕЧІ Диканька також під парасолькою Сил ППО.теми шо в коррупционных оборудках занесли свинарчуки?

         922.03.19, 16:58

         Шо за истерика?..

          1022.03.19, 17:03Відповідь на 9 від Хармс

          Шо за истерика?..Портвешок в подсобку завезли, налетай уралец

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           20
           попередня
           наступна