Ніколас Кейдж і Міккі Рурк в «Мармуровому місті»

Ніколас Кейдж та Міккі Рурк вступили в переговорний процес з компанією Stealth Media Group щодо участі в зйомках екшен-фільму «Мармурове місто» (Marble City), японського режисера Рюхея КітамуриОпівнічний експрес», «Азумі»). Фінансову підтримку проекту надають компанії Polaris Pictures та Premiere Pictures. Продюсери: Майк Нілон і Джеремі Волл.

Сценарій майже новачка Томаса Шьолунда - ординарна історія помсти. По крайній мірі, в першому наближенні. Людина виходить з в'язниці з твердим наміром помститися мерзотникам, через яких він опинився за ґратами. Це почуття він проніс через весь термін перебування у в'язниці, воно допомогло вижити, визріло і рветься тепер назовні.

«Цей фільм схожий таким картинам, як «Вбити Білла» і «Драйв» одночасно, - каже режисер стрічки Кітамура. - Це історія шляху, наповненого гнівом, кулями і ультра-насильством. Він повинен пройти найтемніші місця, щоб досягти світла, в цій класичній історії помсти, спокутування і спасіння. Я міг тільки мріяти про такий кастинг, відмінний сценарії та продюсерську підтримку. Усі разом ми постараємося вивести жанр екшен-нуару на якісно новий рівень».

Зйомки фільму заплановані на початок серпня.
Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

«Темні місця» для Емі Адамс

Емі Адамс домовляється про участь в трилері «Темні місця» (Dark Places) за однойменним бестселером Джилліан Флінн. Автор сценарію і режисер - Жиль Паке-Бреннер, автор самого касового фільму на іноземній мові в американському прокаті 2011 року - «Її звуть Сара». Флінн з тих бестселлермейкерів, яких люблять не тільки рядові читачі, але й критики з колегами. Достовірно відомо, що любов до книг Джилліан Флінн відчуває сам Стівен Кінг.

Адамс запропонували зіграти жінку на ім'я Ліббі Дей, яка в семирічному віці пережила страшне вбивство власної сім'ї - матері і двох сестер. Ліббі вдалося втекти і дати свідчення, згідно з якими вбивства скоїв її 15-річний брат Бен. Двадцять п'ять років по тому якесь таємне товариство під назвою Клуб вбивств, що займається розкриттям загадкових злочинів, звертається до неї з пропозицією з'ясувати, що ж насправді сталося в ту січневу ніч два десятиліття тому.

Продюсують фільм Стефан Марсель та Пітер Сафран Похований живцем», «Липучка»).

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

Розповідь Стівена Кінга «Протока» стане фільмом

Кінематографісти заглянули до збірки Стівена Кінга "Команда скелетів" (1985) і виявили, що далеко не всі розповіді звідти ще екранізовані. Під приціл камери на цей раз потрапило оповідання «Протока» про 95-річну жінку на ім'я Стелла Фландерс, яка все життя прожила на острівці біля узбережжя штату Мен і до глибокої старості відмовлялася перетнути протоку, щоб побачити "великий світ". Письменник запевняє, що сюжет заснований на реальній історії, і що Стелла Фландерс реально існувала, правда, не уточнює, чи справді вона в результаті зважилася перейти протоку по зимовому льоду, коли відчула наближення смерті, чи це він уже дописав від себе.

Поки не відомо, хто стане режисером картини. Продюсерами проекту є Грейсон Росс і Джоді Хенсел з Village Productions, бюджет складе 12-14 мільйонів. Подробиці проекту, як обіцяється, стануть відомі трохи пізніше на Кіноринку у Каннах.

Серед останніх екранізацій романів Стівена Кінга - міні-серіал «Мішок з кістками», поставлений за книгою 1998 року. Головні ролі в проекті зіграли Пірс Броснан, Аннабет Гіш та Мелісса Джордж.

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

Інтерв'ю Керіс Ван Хаутен (Мелісандра) про роль в «Грі Престолів

Коли серіал переповнений обезголовленими кіньми, відмороженими ходячими мерцями, драконами, мечами і голими представниками найдавнішої професії майже в кожному епізоді, то одному актору складно справити велике враження. Але нідерландська актриса Керіс Ван Хаутен (Carice van Houten) все ж таки зробила це у другому сезоні «Гри Престолів». Таємнича червона жриця Мелісандра лягла на підлогу печери і народила істоту, схожу на чорний дим, покликання якої — вбивати.

За словами Ван Хаутен, вона не знала, на що йде, так як з серією романів «Пісня льоду і полум'я» не була знайома. Роль їй дісталася здебільшого через її дивовижні зовнішні дані.

"Я подзвонила своєму другу Сету Майєрсу і запитала його:" Що це? Чи добре це? "Він сказав:" Ти з глузду з'їхала? Скажи "Так"! "

Для когось, хто не є завзятим фанатом фентезі (Ван Хаутен розуміє під фентезі "гоблінів і вуха м-ра Спока, та інших зелених персонажів"), можливо, не відразу зрозуміє і прийме серіал, заснований на великих просторах всесвіту «Пісні Льоду і Полум'я» Джорджа. Р.Р. Мартіна. Але хитросплетіння сюжету і прагнення чогось нового зробила з багатьох скептиків справжніх шанувальників серіалу, тим самим перетворивши телевізійну сагу в хіт, останній епізод якого зібрав біля екранів майже 4 мільйона глядачів — найбільшу аудиторію серед серіалів.

Вражає сцена, де повністю оголена, вона лежить на підлозі печери, розсунувши ноги, і випускає зі свого лона чудовисько. Ван Хаутен не звикати до наготи на екрані, актриса каже, що взяла за звичку оголюватися перед колегами, щоб розрядити напругу на знімальному майданчику.

Роль Мелісандри є її найбільшою роллю. Як говорить Ван Хаутен: "Вона — влада. Вона не жертва ". І вона не є "жінкою з примхами. Я ніколи не вважала себе сексуальною. В основному, поганулею. Забавно бачити реакцію людей. Вони бачать те, що хочуть бачити ".

Голландський акцент Ван Хаутен виявився вельми корисним, тому що в зйомках задіяні, в основному, британські та шотландські актори, і її акцент "відокремлюється" від інших. (Мелісандра родом з таємничого Асшая, за що нерідко її іменують Мелісандрою Асшайською).

Вражаючі вбрання додають їй таємничість, художник по костюмам Мішель Клептон описує Мелісандру як "Дуже чуттєву, з магічним характером жінку". І, щоб підкреслити це, вона вирядила Ван Хаутен в сексуальну червону сукню. Під час зйомок в холодних ірландських місцевостях вона, звичайно ж, не блищала своїми теплозберігаючими властивостями.

"У чоловіків були шкіряні обладунки та капюшони", — сміючись, розповідає вона. "А я стою в маленькому червоному платті. І термобілизну теж не надіти, тому що її буде видно ".

Роль в популярному серіалі на телебаченні зобов'язує залишати батьківщину більшість акторів, щоб далі грати в "вищій лізі". Але замість того, щоб пакувати свої речі і переїхати в Лос-Анджелес, Ван Хаутен залишається в рідному Амстердамі, де вона є однією з найбільших зірок.

"В Нідерландах я могла ходити по вулицях, і я була завжди в курсі, коли люди дивилися на мене. Зате решта світу було безпечним місцем. Тепер я відчуваю, що все поступово міняється ", - говорить вона, додавши, що" принаймні, люди, напевно, не впізнають мене без моєї рудої перуки ".

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

Оприлюднено сюжет фільму Рідлі Скотта «Прометей»

Як відомо, Рідлі Скотт оточив свій новий проект «Прометей» непробивним покровом таємничості і секретності. Незважаючи на те, що зйомки вже щосили йдуть, про сюжет картини нічого невідомо. Тим не менш, в мережу просочився можливий синопсис фантастичного блокбастера, на який студії довелося давати офіційну відповідь.

Ресурс io9 опублікував недавно текст, назвавши його сенсаційним витоком з знімального майданчика.

Увага! Спойлер

«Земля. Рік 2058.

На археологічних розкопках в Африці виявлені інопланетні артефакти, які вказують на штучне створення людської раси неземною цивілізацією. Ці «інопланетні боги» терраформували Землю, зробивши її прийнятною для людського проживання. Серед знахідок також містяться координати рідного світу Богів, Раю. Через декілька місяців корпорація Weyland споряджає космічний корабель «Прометей» на встановлення першого контакту. Завдяки надсвітовій швидкісті, кілька років по тому «Прометей» досягає зоряної системи Зета. Людей вітають їхні творці, проводжаючи глибше в космос - в лякаючий, але вабливий світ. Боги горді своїми «дітьми», своїми першими створіннями, які досягли такого рівня розвитку.

В якості нагороди вони діляться з людьми частиною своїх біотехнологій. Але одному з членів команди «Прометея» цього недостатньо. Він віроломно викрадає «біологічний вихідний» код терраформування, технологію, яка є основою божественної сили, здатну зрівняти людей з Богами. Інопланетяни можуть бути талановитими вченими, але вони також - безжалісні завойовники, знищувачі світів, які не бажають мати суперника в особі людства. У погоню за екіпажем вони відправляють свою улюблену біо-зброю, істоту, що використовується для зачистки світів перед колонізацією. Але щось йде не так, і люди обертають біологічну зброю проти своїх творців. Так народжується більш розумна, небезпечна і велика порода пожирачів нутрощів. Істот, які стануть загибеллю Раю. Залишки екіпажу «Прометея» біжать з приреченою планети».


Як повідомляється в офіційному прес-релізі, мова буде йти про "групу вчених з Землі, які здійснюють захоплюючу космічну подорож, що піддає випробуванню їх фізичні та розумові здібності. Дослідники опиняться на віддаленій планеті, де вони зможуть знайти відповіді на головні питання і дізнатися таємницю зародження самого життя".

Нагадаємо, що «Прометей» вийде в прокат 8 червня 2012 року.

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

«Оскар-2011»: лауреати премії

27 лютого в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення головної голлівудської кінонагороди року - премії «Оскар» - кращою картиною року визнана історична драма Тома Хупера ««Король говорить!».

В акторських номінаціях, як і очікувалося, перемогли Мелісса Лео, Крістіан Бейл, Наталі Портман та Колін Фірт. Одержуючи «Оскар» за кращу жіночу роль другого плану, Лео не втрималася і вилаялася. Звукорежисери трансляції виявилися на висоті і встигли заглушити емоційну актрису на першій ж букві.

Кращою піснею академіки визнали «We belong together» Ренді Ньюмана з картини «Історія іграшок: Велика втеча». Гвінет Пелтроу, номінована зі своєю піснею і навіть старанно виконавши її зі сцени, залишилася не при справах. Іншим сюрпризом церемонії стала співоча ведуча Енн Хетеуей. І це не рахуючи Джеймса Франко, що з'явився на сцені в жіночій сукні.

Головний режисерський приз забрав Том Хупер за ««Король говорить!» - вийшовши за статуеткою, він на радощах розцілував Енн Хетеуей і дворазову володарку «Оскара» Хіларі Свонк, яка озвучила його перемогу.

Повністю список переможців виглядає так:

Кращий оператор
Воллі Пфістер - «Початок»

Кращий художник-постановник
Роберт Стромберг, Карен О’Хара — «Аліса в країні чудес»

Краща актриса другого плану
Мелісса Лео - «Боєць»

Кращий анімаційний короткометражний фільм
«Втрата»

Кращий анімаційний фільм
«Історія іграшок: Великий втеча»

Кращий адаптований сценарій
«Соціальна мережа» - Аарон Соркін

Кращий оригінальний сценарій
«Король каже!» - Девід Сайдлер

Кращий фільм на іноземній мові
«Помста»

Кращий актор другого плану
Крістіан Бейл - «Боєць»

Кращий композитор
Трент Резнор, Аттікус Росс - «Соціальна мережа»

Кращий звук (sound editing)
«Початок»

Краще зведення звуку (sound mixing)
«Початок»

Кращі костюми
«Аліса в країні чудес»

Кращий грим
«Людина-вовк»

Кращий короткометражний документальний фільм
«Тут немає чужих»

Кращий короткометражний фільм
«Бог кохання»

Кращий документальний фільм
«Внутрішня справа»

Кращі спецефекти
«Початок»

Кращий монтаж
«Соціальна мережа»

Краща пісня
We Belong Together - «Історія іграшок: Великий втеча»

Кращий режисер
Том Хупер - «Король говорить!»

Краща актриса
Наталі Портман - «Чорний лебідь»

Кращий актор
Колін Фірт - «Король говорить!»

Кращий фільм
«Король говорить!»

Рімейк «Охоронця»

Керівництво Warner Bros. прийняло доленосне рішення: піддати перезйомці хіт 1992 року «Охоронець» (з Кевіном Костнером та Уїтні Х'юстон). Про це повідомляє ресурс Deadline.

Новий підхід до картини буде здійснено силами сценаристів Джеремайї Фрідмана та Ніка Палмера: у осучасненій версії «Охоронця» охороняти співачку буде ветеран Іраку, причому його завдання значно ускладнить Інтернет, в якому зірки поголовно сидять в Твіттері, а інформація про їх переміщення завдяки папараці миттєво опиняється на відповідних сайтах.

Ходять чутки, що, як і в першому випадку, на головну жіночу роль планують запросити відому співачку. Хоча ні про які переговори для участі в картині поки мова не йде.

Оригінальний «Охоронець» став свого часу справжнім касовим чемпіоном: при бюджеті в $ 16,6 млн. фільм зібрав у світовому прокаті майже $ 411 мільйонів. А саундтрек «I Will Always Love You» став найбільш продаваним диском з музикою із фільму. Його тираж в світі перевищив 40 мільйонів копій.

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

«Король каже!» отримав 7 нагород Британської академії кіно

Кращим фільмом року за версією Британської Кіноакадемії стала картина Тома Хупера «Король каже!». Проект також удостоєний премії BAFTA в номінаціях «кращий британський фільм», «краща чоловіча роль» (Колін Фірт), «краща чоловіча роль другого плану» (Джеффрі Раш), «краща жіноча роль другого плану» (Хелена Бонем Картер), «оригінальний сценарій» (Девід Сайдлер) та «кращий саундтрек» (Олександр Деспла).

Ще одному претендентові на "Оскар", картині Даррена Аронофскі «Чорний лебідь», при 12 номінаціях дісталася всього одна нагорода - за кращу жіночу роль для Наталі Портман.

«Соціальна мережа» режисера Девіда Фінчера отримала премії BAFTA за кращу режисуру, адаптований сценарій і монтаж.

«Справжня мужність» братів Коенів, номінована на вісім нагород Британської Кіноакадемії, отримала лише одну - за кращу операторську роботу. А фільм «127 годин» Денні Бойла, також висунутий на 8 премій, залишився без нагород.

«Початок» Крістофера Нолана з 9 номінацій переміг у трьох - кращі спецефекти, робота художника-постановника та звукооператора. А «Аліса в країні чудес» Тіма Бертона була нагороджена за кращий грим і костюми.

Кращим фільмом іноземною мовою, на думку членів Британської Кіноакадемії, стала екранізація роману Стіга Ларссона «Дівчина з татуюванням дракона», знята в 2009 році датським режисером Нільсом Арденом Оплевом.

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

Сценаристка «Сутінків» відродить «Горця»

Summit Entertainment посадило сценариста «Сутінків» і «Декстера» Меліссу Розенберг за нову версію культового «Горця». Рімейк, за продюсування якого відповідає Ніл Х. Моріц, ставить автор трьох «Форсажів» Джастін Лін.

У вересні 2009 року в ЗМІ пройшла інформація, що доля нового «Горця» в руках сценаристів «Залізної людини» Арта Маркума і Метта Хеллоуея. Другий захід на «важкий» матеріал зробили не менш міцні профі - Кормак і Меріенн Вібберлі, в послужному списку яких дві частини «Скарбів нації» та «Бригада «М»».

Сага про безсмертних, з яких у живих повинен залишитися тільки один, була розпочата в 1986 році з виходом фільму Рассела Малкехі. «Горець» провалився в прокаті, але швидко обріс культом і показав високі показники відеопродаж. Сіквел також викликав відчуження з боку кіно-театральної аудиторії, до того ж був осміяний критиками, але загальний дохід фільму дозволив запустити тріквел. Окрім того, популярним виявився серіал «Горець», який прожив на телеекранах досить тривалий час.

Треба думати, що потенціал перетворити легенду про клан МакЛауда у плаксиву сагу aka «Сутінки», з можливістю вичавити з неї по-максимуму, пишучи нескінченні продовження - це якраз той шлях, який зараз студії бачиться найбільш перспективним.

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

Арнольд Шварценеггер повертається до акторської кар'єри

Про це сам колишній губернатор Каліфорнії повідомив у своєму мікроблозі на майданчику Twitter.

«Відмінні новини. Мої друзі в Creative Artists Agency сім років запитували мене, коли їм починати серйозно розглядати пропозиції. Сьогодні дав їм зелене світло», - написав Шварценеггер.

Він не уточнив, чи є в його представників якісь конкретні пропозиції від кіностудій і режисерів. Нагадаємо, що Сільвестр Сталлоне планує залучити Шварценеггера до роботи над сіквелом фільму «Нестримні», обіцяючи йому більш масштабну роль у продовженні.

Розмови про те, що 63-річний актор і політик повернеться в кіно, з'явилася ще в середині січня. Тоді ж повідомлялося, що колишній губернатор вже підібрав собі роль у проекті «З крилами як орли» Рендолла Уолліса. За сюжетом Арні належало виконати роль нациста, який відмовляється підкоритися наказам командування і знищити групу дітей.

За час губернаторства Арнольд Шварценеггер практично не знімався в ігровому кіно, з'являючись виключно в епізодах, наприклад, у хіті Сталлоне «Нестримні» (камео у стрічках «Скарб Амазонки» та «Навколо світу за 80 днів»).

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
12
попередня
наступна