хочу сюда!
 

Елена

47 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 40-55 лет

Сценаристка «Сутінків» відродить «Горця»

Summit Entertainment посадило сценариста «Сутінків» і «Декстера» Меліссу Розенберг за нову версію культового «Горця». Рімейк, за продюсування якого відповідає Ніл Х. Моріц, ставить автор трьох «Форсажів» Джастін Лін.

У вересні 2009 року в ЗМІ пройшла інформація, що доля нового «Горця» в руках сценаристів «Залізної людини» Арта Маркума і Метта Хеллоуея. Другий захід на «важкий» матеріал зробили не менш міцні профі - Кормак і Меріенн Вібберлі, в послужному списку яких дві частини «Скарбів нації» та «Бригада «М»».

Сага про безсмертних, з яких у живих повинен залишитися тільки один, була розпочата в 1986 році з виходом фільму Рассела Малкехі. «Горець» провалився в прокаті, але швидко обріс культом і показав високі показники відеопродаж. Сіквел також викликав відчуження з боку кіно-театральної аудиторії, до того ж був осміяний критиками, але загальний дохід фільму дозволив запустити тріквел. Окрім того, популярним виявився серіал «Горець», який прожив на телеекранах досить тривалий час.

Треба думати, що потенціал перетворити легенду про клан МакЛауда у плаксиву сагу aka «Сутінки», з можливістю вичавити з неї по-максимуму, пишучи нескінченні продовження - це якраз той шлях, який зараз студії бачиться найбільш перспективним.

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

1

Комментарии