хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Арнольд Шварценеггер повертається до акторської кар'єри

Про це сам колишній губернатор Каліфорнії повідомив у своєму мікроблозі на майданчику Twitter.

«Відмінні новини. Мої друзі в Creative Artists Agency сім років запитували мене, коли їм починати серйозно розглядати пропозиції. Сьогодні дав їм зелене світло», - написав Шварценеггер.

Він не уточнив, чи є в його представників якісь конкретні пропозиції від кіностудій і режисерів. Нагадаємо, що Сільвестр Сталлоне планує залучити Шварценеггера до роботи над сіквелом фільму «Нестримні», обіцяючи йому більш масштабну роль у продовженні.

Розмови про те, що 63-річний актор і політик повернеться в кіно, з'явилася ще в середині січня. Тоді ж повідомлялося, що колишній губернатор вже підібрав собі роль у проекті «З крилами як орли» Рендолла Уолліса. За сюжетом Арні належало виконати роль нациста, який відмовляється підкоритися наказам командування і знищити групу дітей.

За час губернаторства Арнольд Шварценеггер практично не знімався в ігровому кіно, з'являючись виключно в епізодах, наприклад, у хіті Сталлоне «Нестримні» (камео у стрічках «Скарб Амазонки» та «Навколо світу за 80 днів»).

Стежте за нашими новинами, а multikino.com.ua простежить за всіма іншими.

1

Коментарі