В цю хвилину

  • 19.04.19, 10:35
В цю хвилину наш президент спасає вкладників ,,ПриватБанку, а пан Зеленський веде шоу на 1+1.
Люди, думайте.

Кто не уверен!

  • 19.04.19, 09:53
Elena Zalepa Щойно відомий фінансист і банкір Фурса давав інтервю на ТБ відносто Привату. Отже,якщо апеляційний суд підтвердить рішення окружного(а я думаю що за великі хабарі він підтвердить),тоді економіці України гаплик. Міжнародний валютний фонд зупиняє співпрацю і тоді гривня взлітає до небес,а врешті решт ДЕФОЛТ! Зелені,цього ви хотіли?Ми ж опинимся в одному "Тітаніку" і хана настане всім.
Люди!Кто не уверен! Не голосуйте за комика!
Ошибётесь вы, а потонет вся страна!

Зупинить Зе !!!

  • 19.04.19, 09:37
Нас так налякали розкраданням України владою, що ми не помічаємо як у нас крадуть Україну.
Люди, хто не впевнені!
Не беріть гріха на душу, не голосуйте за клоуна!
Не кличте біду у домівки та ворогів в наші міста!

Наши киборги

  • 18.04.19, 21:20

Думай.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улице
Іринка Українка

Вони зробили парад вулицями Донецька з нашими полоненими Кіборгами.
І тепер нам треба помиритися з росією, нам треба здатися?
Це кодло хоче реваншу, але це не пройде!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ще ж не було виборів

  • 18.04.19, 21:03
«Ті, хто думає, що ті надбання, які отримала Україна за останні п’ять років, залишаться назавжди – на жаль помиляються. Це не так. Події останнього дня яскраво свідчать про те, що стара політична сила, яка приховується за новим обличчям, намагається отримати реванш. 

Це і рішення відібрати у держави «Приватбанк» і повернути його старим власникам, це і зняття арешту з рахунків Януковича. Невже українці розраховують, що, повернувшись до влади, стара «політична еліта» дбатиме про підвищення добробуту українців і захист інтересів громадян? Думаю, що це не так».

Лишь бы не Порох?!

  • 18.04.19, 20:57
Elena Zalepa Щойно відомий фінансист і банкір Фурса давав інтервю на ТБ відносто Привату. Отже,якщо апеляційний суд підтвердить рішення окружного(а я думаю що за великі хабарі він підтвердить),тоді економіці України гаплик. Міжнародний валютний фонд зупиняє співпрацю і тоді гривня взлітає до небес,а врешті решт ДЕФОЛТ! Зелені,цього ви хотіли?Ми ж опинимся в одному "Тітаніку" і хана настане всім.