хочу сюда!
 

Оля

46 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 45-53 лет

Завдання на літо учням з основ здоров'я

1.Не забувайте час від часу прогулюватися  вранці берегом річки в повній самоті. Поглядайте на відблиски сонця  на воді і думайте над тим, що робить вас щасливими.

2. Намагайтеся у повсякденному мовленні використовувати нові слова, що ми їх вчили. Чим  більше ви знатимете слів, тим цікавішими будуть ваші думки.. А чим більше буде у вас думок, тим вільнішими ви ставатимете.

3. Читайте! Читайте стільки, скільки зможете ! Лиш не робіть цього із відчуття обов’язку! Читайте тому, що літо надихає на мрії і пригоди. А саме читання – це як політ ! Читання – це найкраща форма бунту. А  що саме читати, можу порадити.

4. Уникайте речей і ситуації, (і людей), що приносять вам негатив    та відчуття порожнечі. Натомість шукайте натхнення і друзів, які вас чимось збагачують.

5. Якщо на вас нападе смуток і страх, не варто хвилюватися: літо, як будь – яка прекрасна річ у житті, може привести душу в сум’яття. Краще заведіть щоденник і записуйте туди свої переживання та відчуття. А потім , у вересні, якщо захочете ми разом прочитаємо.

6. Танцюйте, нікого не соромлячись ! Чи то з друзями, чи вдома на самоті ….. Танцюйте !  Саме літо – танець!  Нерозумно не взяти в ньому участі!

7. Спробуйте хоча б один раз за літо зустріти світанок. Стійте мовчки, глибоко вдихаючи вранішнє повітря. Закрийте очі і відчуйте подяку.

8.Займайтеся спортом. І займайтеся дуже багато !

9.Якщо ж ви зустрінете когось, хто западе вам в душу, не мовчіть . Скажіть це йому чи їй так красиво і переконливо, як лише зумієте. І, навіть, якщо вас не зрозуміють, не хвилюйтеся: так вирішила доля.    Та, якщо вам ваш обранець відповість взаємністю, то літо цього року ви зможете провести разом. І цей час стане для вас незабутнім.      Якщо спіткає невдача, поверніться до пункту 8.

10. По можливості перечитуйте те, що записали в зошитах з основ здоров’я, порівнюючи те, що ми читали і говорили, з тим, що відбувається у вашому житті.

11. Будьте таки ж щасливими, як сонячне світло ! І такими ж вільними, як вітер !

12. Прошу вас – не сваріться! Намагайтеся бути добрими і не забувайте про ввічливість.

13.Вибирайте для перегляду хороші фільми, у яких багато емоційних і глибоких діалогів. Можна англійською – ви поглибите свої знання і навчитеся відчувати та  мріяти. Хай кіно не закінчується для вас фінальними титрами, а живе і далі, стаючи частиною досвіду вашого літа.

14. Літо – це магія. Вранці під іскристим сонцем   та в спекотний вечір  мрійте про те, яким може і повинно бути життя . Зробіть усе, що від вас залежить , щоб ви ніколи не здавалися  на шляху до мрії !

15.  Будьте хорошими !

P.S. Поцікавтеся книгою Джексона Брауна «Великий малий порадник життя»

7

Последние статьи

Комментарии

117.05.21, 16:24

Хороші поради навіть для дорослих
Багато хто не помічає літа, просто спека , потім просто дощі, потім просто холодно...

  217.05.21, 18:53

   317.05.21, 19:54

   За повсякденними справами та турботами ми і правда не помічаємо ні співу птахів, ні дзюркотіння струмка, ні гарячого подиху вітру. Сьогодні у зелені гаю я почув соловейка! Як то він радується ЛІТУ!

    417.05.21, 20:01

    а що, на клаві літера "В" не контачить?
    в назві "осно здоро'я"

     517.05.21, 20:49

      622.05.21, 19:58Ответ на 1 от Акварель

      Хороші поради навіть для дорослих
      Багато хто не помічає літа, просто спека , потім просто дощі, потім просто холодно...

       722.05.21, 19:59Ответ на 2 от Вурдалак

        822.05.21, 20:00Ответ на 3 от Nikolka

        За повсякденними справами та турботами ми і правда не помічаємо ні співу птахів, ні дзюркотіння струмка, ні гарячого подиху вітру. Сьогодні у зелені гаю я почув соловейка! Як то він радується ЛІТУ!

         922.05.21, 20:00Ответ на 4 от яНат

         а що, на клаві літера "В" не контачить?
         в назві "осно здоро'я"

          1022.05.21, 20:01Ответ на 5 от Геннадий М

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая