хочу сюди!
 

КатеринаМарківна

40 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 30-39 років

Anne

попередня
наступна

Життя це мить...

Багато людей весь тиждень чекають на п'ятницю, 
весь місяць свята, 
весь рік літа, 
і все життя щастя......

.....забуваючи радіти будь-якому дню і насолоджуватися кожною миттю.

*   *   *

Я хочу побажати вам маленьких радощів. 
Чашку ароматної кави, звареної не вами. 
Несподіваний телефонний дзвінок від старого, доброго друга. 
Зелені світлофори по дорозі на роботу або за покупками. 

Бажаю вам приємних дрібниць, від яких радіє душа!



1

Коментарі

128.06.26, 15:14

Дуже вірно сказано - живемо, забуваючи радіти будь-якому дню і насолоджуватися кожною миттю.
Адже саме з дрібних миттєвостей життя складається щастя і радість жити і творити....

    228.06.26, 15:37Відповідь на 1 від Голубка

    Дуже вірно сказано - живемо, забуваючи радіти будь-якому дню і насолоджуватися кожною миттю.
    Адже саме з дрібних миттєвостей життя складається щастя і радість жити і творити....
    саме так) Дякую.