Не поспішайте. В житті є речі важливіші, ніж усе встигнути...
Рятуй себе завжди сама
І не очікуй допомоги...
У кожного своя біда,
У кожного свої тривоги.
І Доля в кожного своя,
Вона одна, тобі дарована...
Ти вдячна будь, цінуй життя,
І бережи у серці спогади...
Минуле теж твоє життя,
Чогось навчило неминуче...
То ж спокій в серці зберігай...
І відпусти усе, що мучить...
Тримай на позитиві день,
Думками прикрашай красивими!
Бо кожна мить в минуле йде...
Там, де були колись щасливими.
Коментарі
Голубка
118.06.26, 10:41
І не очікуй допомоги...
У кожного своя біда,
У кожного свої тривоги.
Anne
218.06.26, 21:55Відповідь на 1 від Голубка