хочу сюда!
 

Тетяна

32 года, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 32-52 лет

Кто помнит как покупать бензин в канистрах у спекулянтов?Разница между Израилем и Украиной в том, что евреи во время войны построили "Железный купол", а украинцы - Шапито.
(kak-to-tak)

Igor Ostapenko

Свой " купол " он давно отключил.

КиївМіськБудда:
Тепер на держ дачах у Кон
ча-Заспі житимуть справжні державники: Найєм, Лещенко з Топольською, Арахмания, Дубинеску, Бужанинский, Юзік і Рома Грищук з Мамахохотала.

Гросмейстер Бендера:
Сформований РНБО список олігархів переданий на підпис Коломойському

IrritableOrc
На автозаправках OKKO и WOG вместо премиального 95-го бензина теперь можно будет залить в бак лучшие номера 95-го квартала

.

 


Тарас Березовец:
Здравствуй, дефицит. Первый пошёл. Сеть ОККО заявила о временном прекращении реализации PULLS 95 и PULLS Diesel. В компании решение объясняют тем, что продажа топлива этих марок по цене, установленной Кабмином на май, является убыточной.

Юрий Бирюков:
Рубрика «Ну, я же говорил».
Вчера Кабмин пошел по пути социализма. Сегодня с пути социализма убрали часть сортов топлива. А там и талоны на спички не за горами.

Кто помнит как покупать бензин в канистрах у спекулянтов? Я вот помню…Alex Noinets:
Не зрозуміли слова "знищення реформи корпоративного управління", зрозумієте слово "бензину нема".

Не зрозумієте слова "бензину нема", зрозумієте слово "хліба нема".
Це одні і ті самі слова, до речі. 

Ihor Shevchenko:
Аль Капоне посадили за несплату податків.
На Пабло Ескобара полювали Los Pepes, поліція, DEA і пристрелили як собаку.
Ель Чапо засуджено довічно.
Італійська Cosa Nostra і досі певною мірою зберігає вплив.
А супергерой Зе одним рішенням РНБО всіх "воров в законе" нейтралізовує.

Herman Aksum:
Німеччина вже почала вакцинувати безпритульних. Бути безпритульним в Німеччині краще ніж громадянином України при Зеленському. Що було власне зрозуміло ще в 2019-му.Валерій Прозапас:
Планово утилізують чергову партію "нових ліц", на яку буде списано провали всієї влади, зокрема в економіці та боротьбі з епідемією.

Вони не були "болєє лудшимі" за "тєхнократів" типу Мілованова-Дубілєта, так само сприяли відновленню олігархічних впливів на державні підприємства, поверненню схематозів та забезпечували "турбокрадівництво" антиковідного фонду замість організації масової вакцінації та відновлення співпраці з МВФ для порятунку українців від безробіття та злиднів.

Другий уряд Зеленського вже не грається в реформаторів, а відверто вирішує проблеми своїх акціонерів за рахунок народу - підвищенням тарифів, зростанням цін, скороченням субсидій тощо.

Далі так само планово приберуть Шмигаля, щоби відвести від Зеленського відповідальність за все перелічене вище, і це теж не буде мати ніякого значення, бо в системі буратін ротація буратін не має ніякого сенсу.

І це дурне шоу може продовжуватися роками, навіть скоріше за все так і буде, аж до того моменту, поки або відбудеться радикальна зміна електорального настрою ошуканих мас - або остаточна "біларусізація" українського суспільства внаслідок поліцейщіни та ручних рішень РНБО замість розбудови державних інститутів.

"Пєрєтрахіваніє" міністрів правда вам нічого не нагадує?

Мжем бнулить:
Можно не вникать в суть конфликтов любых стран, а просто посмотреть чью сторону поддерживает России. Грёбаный маркер терористов и мудаков.

 

Прибарахлився й пішов
А хто ж тепер нам буде про кількість ліжОк брехать?

Остап Біндер:
Міністра охорони здоров’я Максима Степанова хочуть відправити у відставку.
Джерело: речниця голови ВРУ Дмитра Разумкова – Ольга Туній у Facebook

Пряма мова: "Офіційно повідомляю, що до Верховної Ради України надійшло подання Прем’єр-міністра України про відставку Міністра охорони здоров’я Максима Степанова".

Деталі: Подальшу долю міністра будуть вирішувати нардепи. Саме вони мають проголосувати за його відставку.Anton Senenko:
Хотілося б радіти відставці степанова.

Але його не посадять, от в чому штука.
І всі його дії, бездіяльність, вся брехня в очі згорьованим людям - все йому зійде з рук.
За рік-два знову стане якимось чиновником.

Пророкую, що наступний міністр буде або таким само, або ще гіршим.

Поглиблення дна - єдина чітка лінія, якої дотримується зе-команда.

Serhii Marchenko:
Степанов влаштовував владу, коли ковідні кошти від міжнародних донорів пиляли на дорогах.
Степанов влаштовував владу, коли в другу хвилю вірусу люди задихалися без кисню так само, як і в першу хвилю: самі, кинуті державою напризволяще.
Степанов влаштовував владу, коли лікарі та медсестри, не дочекавшись засобів захисту і людських умов праці, масово звільнялися з українських лікарень та їхали спасати життя поляків, арабів – кого завгодно, але не українців.
Степанов влаштовував владу, коли пройшов весь 2020 рік, а контрактів на поставку вакцин так ніхто й не уклав.
Степанов влаштовував владу, коли брехав про плани вакцинації: перший, другий, третій – і жоден не виконаний і близько.
Степанов влаштовував владу, коли завів у МОЗ людей Богатирьової і воював із ДП “Медичні закупівлі України”, щоб повернути відкати від фармкомпаній.

За великим рахунком, Степанов влаштовує владу і зараз. Бо влада вимагає не професійності, а лояльності. Просто настав час зливати в унітаз відпрацьований матеріал. Степанов виконав свою функцію. Відвів народне обурення від Зеленського на свою убогу персону. Тепер черга наступного.

Хороший цар і погані бояри розсовали по кишеням зароблені на наївних дурниках, гроші і почали зйомки нового сезону. Show must go on! 

 

Олег Горопацкий

Справа навіть

не в Степанові. Буде наступний. Ви забуватимете їх прізвища, а через якийсь час він в ролі ексПЕРДА, засиратиме людям мізкі на в черговому балагані про якісне врядування. Патерналістські налаштований, ледачий, неосвідчений, не бажаючий робити висновки з власних помилок ЛОХОторат це і є головна проблема України. Саме на цьому стрижні вибудовується управління від злодіїв-популістів, яких «розкручують» на олігархічних ТБ каналах. Саме тому в наш дім прийшла війна. Саме тому ми серед лідерів по смертності від ускладнень через Covid. Саме тому в Україні зашкалює корупція і злочинність. Саме тому у нас нема судочинства і людей в мантіях вважають найкорумпованішим серед усіх гілок влади. Саме тому, тому, тому.... Цей список не має кінця-краю.

Levkovskiy Vladimir

Поверніть Супрун!!! Терміново!!!!

Рома Мединська-Горечко

Шкода тільки, що не відповість за своі "проколи", які багатьом коштували і ще будуть коштувати життя. От так легенько вони всі йдуть без жодноі відповідальності. І прийде інший. Такий самий...

Pavel Gura

Не в Степанове дело, дело в системе, которая производит таких Степановых. Уйдет этот, будет другой. А у такой власти как сегодняшняя, ничего хорошего получиться не может. Профаны!


10

Комментарии

116.05.21, 20:23

Тепер на держ дачах у Конча-Заспі житимуть справжні державники: Найєм, Лещенко з Топольською, Арахмания, Дубинеску, Бужанинский, Юзік і Рома Грищук з Мамахохотала.

Дурна Юлька Мендель, продержалась би трошки, гляди і їй хатинка в Конче-Заспі дісталась

  216.05.21, 20:30Ответ на 1 от Мы не братья!

  Тепер на держ дачах у Конча-Заспі житимуть справжні державники: Найєм, Лещенко з Топольською, Арахмания, Дубинеску, Бужанинский, Юзік і Рома Грищук з Мамахохотала.

  Дурна Юлька Мендель, продержалась би трошки, гляди і їй хатинка в Конче-Заспі дісталась

  А вона особливо нікуди й не пішла. Й як я розумію, й досі перебуває на держслужбі.

   316.05.21, 20:36Ответ на 2 от БезЛица

   Тепер на держ дачах у Конча-Заспі житимуть справжні державники: Найєм, Лещенко з Топольською, Арахмания, Дубинеску, Бужанинский, Юзік і Рома Грищук з Мамахохотала.

   Дурна Юлька Мендель, продержалась би трошки, гляди і їй хатинка в Конче-Заспі дісталась
   А вона особливо нікуди й не пішла. Й як я розумію, й досі перебуває на держслужбі.

   Да? Значить не зовсім і дурепа...
   Гляди щось і вигорить

    416.05.21, 20:46Ответ на 3 от Мы не братья!

    Тепер на держ дачах у Конча-Заспі житимуть справжні державники: Найєм, Лещенко з Топольською, Арахмания, Дубинеску, Бужанинский, Юзік і Рома Грищук з Мамахохотала.

    Дурна Юлька Мендель, продержалась би трошки, гляди і їй хатинка в Конче-Заспі дісталась
    А вона особливо нікуди й не пішла. Й як я розумію, й досі перебуває на держслужбі.
    Да? Значить не зовсім і дурепа...
    Гляди щось і вигорить
    Вона тепер буде займатися питаннями комунікації опи з іноземними партнерами. Просто Лєнка влаштовувала вовану істерики через мулю йендель і він не витримав. А ще й діти підключилися.

     516.05.21, 21:12

     спекуляции бензином не было , его было всегда валом . но не прикупить за 3 рубля канистру честно списанного бензина было просто грех . есть у меня такая канистра а было штук 50 . много было . я подарила а одну не вернул Пеца . все Пецы чтоли такие взял и с концами .

      616.05.21, 21:14Ответ на 5 от DANAH

      спекуляции бензином не было , его было всегда валом . но не прикупить за 3 рубля канистру честно списанного бензина было просто грех . есть у меня такая канистра а было штук 50 . много было . я подарила а одну не вернул Пеца . все Пецы чтоли такие взял и с концами .Тамілушка, Ви талант
      в чотирьох рядках Ви написали як обікрасти самого себе. Преклоняюсь

       716.05.21, 21:26Ответ на 5 от DANAH

       спекуляции бензином не было , его было всегда валом . но не прикупить за 3 рубля канистру честно списанного бензина было просто грех . есть у меня такая канистра а было штук 50 . много было . я подарила а одну не вернул Пеца . все Пецы чтоли такие взял и с концами .Тамила, не нужно мне рассказывать ерунду.
       Я хорошо помню, когда бензина было валом, и помню, когда наступил пестец.

        816.05.21, 21:27Ответ на 7 от БезЛица

        спекуляции бензином не было , его было всегда валом . но не прикупить за 3 рубля канистру честно списанного бензина было просто грех . есть у меня такая канистра а было штук 50 . много было . я подарила а одну не вернул Пеца . все Пецы чтоли такие взял и с концами .Тамила, не нужно мне рассказывать ерунду.
        Я хорошо помню, когда бензина было валом, и помню, когда наступил пестец.
        Ну расскажи не ерунду . когда бензина не было ?

         916.05.21, 21:27Ответ на 6 от NoTaRь

         спекуляции бензином не было , его было всегда валом . но не прикупить за 3 рубля канистру честно списанного бензина было просто грех . есть у меня такая канистра а было штук 50 . много было . я подарила а одну не вернул Пеца . все Пецы чтоли такие взял и с концами .Тамілушка, Ви талант
         в чотирьох рядках Ви написали як обікрасти самого себе. Преклоняюсь
         в смысле?

          1016.05.21, 21:31Ответ на 8 от DANAH

          спекуляции бензином не было , его было всегда валом . но не прикупить за 3 рубля канистру честно списанного бензина было просто грех . есть у меня такая канистра а было штук 50 . много было . я подарила а одну не вернул Пеца . все Пецы чтоли такие взял и с концами .Тамила, не нужно мне рассказывать ерунду.
          Я хорошо помню, когда бензина было валом, и помню, когда наступил пестец.
          Ну расскажи не ерунду . когда бензина не было ?
          А что мне тебе рассказывать про бензин?
          У тебя тогда ещё и корыта не было.
          Давай я тебе расскажу, как 31 декабря стоял 2,5 часа в очереди, чтобы куть батон и половинку украинского.
          Или ты такого тоже не помнишь.
          Видимо потому, что оргазмируешь по нарымским болотам?

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая