хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Kanivskyi

попередня
наступна

Диявол криється в деталях.

 • 11.04.24, 16:05
Диявол криється в деталях.
    Наскільки треба бути огидною людиною, щоб наживатись на корупції під час війни? 
   Механізм є одним цілим. Кожна деталь важлива. Є такі деталі без яких механізм не зможе працювати. Достатньо не поставити одну деталь на місце і механізм не запрацює. 
    На фронті 95% дронів волонтерів. Як таке може бути? 
   Неправильний розподіл енергії теж приводить до неправильної роботи механізмів. Нахуя під час війни депутатам такі зарплати? Нахуя суддям? Нахуя такі зарплати тим які ніхуя корисного не роблять? 
   На мою думку на фронті нехватка мислячих людей.
  Ось всі ці деталі і тянуть країну на дно
8

Коментарі

111.04.24, 18:36

йолопи рулять .

  211.04.24, 18:54

  А что вы хотите? Сами назвали рашистов ордой.
  Настоящая Орда шла от Монголии и по пути всех или порабощала или уничтожала. И пока она чапала никто на Руси так и не выкопал 3 линии обороны. А эти за забором. И вдруг у нас решили им крутить дули. Теперь нужна полная милитаризация страны. Закрыть все развлечения, отменить футболы и международные соревнования, на фиг всякие евровидения и т.п.
  Ввести карточки и паёк. Все предприятия должны пахать 24 часа на оборонку. Если малопригодных в армию, то на производство можно всех. И нас - пенсионеров. Станки нас помнят, как и мы их... Все готовы пахать 7 дней в неделю, без туризмов и отпусков?

   311.04.24, 19:21

   До чого фронт, як можновладці ніяк від корита відірватися не можуть? Я не знаю, що має відбутися, щоб цей паразитизм скінчився. Сумнозвісного завгара викинули за небажання йти в Європу, а тут народ ї@уть у хвіст і в гриву і нічо, все добре, навіть циркачі радіють.

    411.04.24, 19:23Відповідь на 2 від The Martian

    А что вы хотите? Сами назвали рашистов ордой.
    Настоящая Орда шла от Монголии и по пути всех или порабощала или уничтожала. И пока она чапала никто на Руси так и не выкопал И вдруг у нас решили им крутить дули. Теперь нужна полная милитаризация страны. Закрыть все развлечения, отменить футболы и международные соревнования, на фиг всякие евровидения и т.п.
    Ввести карточки и паёк. Все предприятия должны пахать 24 часа на оборонку. Если малопригодных в армию, то на производство можно всех. И нас - пенсионеров. Станки нас помнят, как и мы их... Все готовы пахать 7 дней в неделю, без туризмов и отпусков?
    І шо з того вийде? Заводи всі в приватній власності, ніхто їх на оборонку не заставить працювати. Хіба віджаті в Бені? Ну да НЗФ вже порізали, ЗФЗ дорізають

     511.04.24, 19:37Відповідь на 3 від Кошка_Яsька

     а тут народ ї@уть у хвіст і в гриву і нічо, все добре, навіть циркачі радіють.
     а чё им не радоваться? бронь же дали.

      611.04.24, 20:50Відповідь на 3 від Кошка_Яsька

      До чого фронт, як можновладці ніяк від корита відірватися не можуть? Я не знаю, що має відбутися, щоб цей паразитизм скінчився. Сумнозвісного завгара викинули за небажання йти в Європу, а тут народ ї@уть у хвіст і в гриву і нічо, все добре, навіть циркачі радіють.Хватит тупить. Янукович с первых дней президентства заявил про евроинтеграцию. Но сраная ассоциация является лишь контактами четвёртого рода)) и никакого отношения к самому вступлению в ЕС не имеет. Это как ассоциация с рыбаками Фиджи. И было НЕ небажання , а ПЕРЕНОС соглашения до согласования рисков и компенсаций Украине. Вы же уже выросли и в состоянии хоть сегодня врубится в заявление Азарова в ноябре 2013...

       711.04.24, 20:53Відповідь на 4 від Кошка_Яsька

       Это надо было делать с 1 марта 2014 вместе с введением военного положения во всей стране.
       Но оказалось что только один Турчинов из всей РНБО был за это (((

        812.04.24, 08:19

         912.04.24, 08:41

         А вот и про детали... И не из телеги или тик тока.
         Новий відлік.
         https://blog.i.ua/user/12728828/

          1012.04.24, 13:35Відповідь на 1 від WalKing

          Поразки у війні починаються здебільшого не з поразок на фронті, а з розкладання суспільства ще до війни. Не завжди, але здебільшого. От як у 1917му у лютому та жовтні, як відголос распутинщіни. Мабуть.
          Ну ще у 1905му. У японську війну. Коли царська Россія ні до чого не готувалась, але у бійку влізла.
          Хоча коли та рашка просихала?
          Чи ні?

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна