Профіль

Kanivskyi

Kanivskyi

Україна, Черкаси

Рейтинг в розділі:

Благопріятние условія.

  • 23.09.22, 06:14
Назва "сіра маса" запозичіна із рассказа Стівена Кінга. Є в нього рассказік, де батько сидячі перед телевізором заставляв сина (школьного возраста) носити йому пиво, і одного разу, коли син прийшов зі школи, тягнучі пакет із бляшанками пива, він побачів що перед телевізорлм в кріслі сидить якась сіра без формена маса і требует піва.
Война - це 100% благопріятние условія для розвитку сірої маси. Якщо президент одніеї страни, своїми вчінками создае благопріятние условія для розвітія сірой маси. То можно задатися до себе питанням. Може... цей презедент і сам уже сіра маса? А будучі сірою масою, його не цікавить ні розвиток страни, ні благополучіе граждан живущіх в його стране, ні мирне житя з сусідніми країнами. Його цікавить хаос, разруха і как затянуть у свою путіну как можно больше молодих і здорових організмов. Ніколи не пізно зупинити війну, відступити до кордонів своєї страни. Якщо людина хоче змінити мір на краще, вона міняе його всередині себе. Вона міняе себе. Міняе на краще місце дам де живе. Вона не бере дубіну і не йде бити, насіловать, питать, грабіть і убівать сусідів за те що вони якоби не так живуть. Таке може робити тільки сіра маса.

Серая маса.

  • 22.09.22, 06:29
Колись давно, живучі а работаючі в Днепропетровске, у меня бил напарнік. Мужик, год на 10 сарше меня. Дядько був нормальний, роботящій, ну був він с недостатком. Був він запойний. По троху він пив каждий день, ну раз в місяць, а то і чаще. Він заходив в запой з утра і до вечора і так на цілісінький тиждень або поки було те за що пити. Далі він сидів на всіляких таблетках, від давленія, від желутка і ще всякі разні. Мені було цікаво, як і чому людина може зневажати і ізводити свій організм. Далі случілось ось що. Мені приснився сон. Це було на кануне, коли я прийшов на роботу а мені кажуть, що мій напарник в запое і що я можу іти додуму. Так ось що мені приснилось. Що я і мій напарник стоїмо під деревами, каждий під своїм. І мій напарник, робить спроби вілізти на свое дерево, але в нього нічого не виходить. Його дерево сухостой. Гіля сухе і під натиском ламается. І як би він не старався а в нього так і нічого не вийшло. Я же з легкістю піднявся на свое дерево, воно було укрите зеленим листям. Я уже как то писав про цей сон. Але як мене кажется, повний смисл цього сна дойшов аж тільки тепер. Сухостой - це необратімий процес. Це один із тих випадків коли уже нічого не допоможе. Може хто дивився і помнить, епізод у фільме " Властелін колец". Де якась хворь появилась і росповсюдилась в лісі і почали всихати дерева. Так вот, я дав назву ції хворі "Серая маса". Вона пронікае в живий організм і старается як можно довше удержатся в йому. Поначалу організм відталкуе цю хворь, ну с часом він привикае і тоді хворь унічтожа організм медлено висасуючі з його всю енергію і виходить сухостой. Для розповсюдженя і жизнедіяльності Серій масі нужні нові молоді організми. Вона не любить чистоту і порядок, вона любить хаос, бардак і беспредел

Що сіеш те і жнеш.

  • 09.09.22, 11:22
Чі може це бути можливим. Ви може, де інколи зустрічали напис " Дай вам Боже в десятеро раз більше того, чого ви бажаете мені". А вдуг це діе. Що я думаю по цьому поводу? Це є правда. На 100% Чому так, аналізірую окружающій мене мір, дивлюся як люди відносяться до других людей і як поті інші відносяться до них. Все сходиться. Тож на данний час в мене сама актуальна фраза: "Дай вам Боже в 10 раз більше того чого ви бажаете мені"

Поіграем. (З подсказкой)

  • 20.08.22, 15:25
http://video.i.ua/user/10773010/83249/484404/

Окупанти однозначно вороги. А кто аи для меня?

Поіграем.

  • 18.08.22, 15:58
MovaviClips Video 20220818-151237
https://video.i.ua/user/10773010/83248/484400/

Маемо те що маемо.

  • 23.07.22, 10:01
Добрий день. Спочатку хотів написати пост про країну лжецов в якій все пропитано ложью. Ну передумав. Напишу історію одного мальчіка, може видумана а может і не. Жив десь на світі один мальчік. В нього було розвинуте воображеніе на немного больше ніж у другіх дітей. Воображеніе малювало йому різноманітні киртини якими він ділився зі своею мамою. Ну вона сприймала це посвоему, кажучі йому, що він брехун і що брехати погано. Він ріс. Викручуючісь із різноманітних обствин, які випадали на його долю. Він брехав. Це доставляло йому не удобства, тому щоб іскустно брехати, треба теж уміти. Згодом він знав почті всі тонкості брехні. Але душевного спокою він немав і це продовжувало йому приносить неудобства. Будучі дорослим, прочітавши немалу кількість классіки, він переставши брехати а кажучі правду відчув душевний спокій. С того часу, він хіба що немного преукраша кажучі правду. Так ось, до чого я це все. Якщо дивитись з гори на ситуацію. То складаеться враженя, що природа очіщяе землю від непотріба. (Непотріб - це алкащі і наркомани). Те що природа не любить непотріб, впевнений на 100%. Кому потрібен алкаші чі то наркомани? Баригам які заробляють на цьому грощі, ментам і судьям які теж від цього жиляться, ну і крімінальним авторітетам. Ні сімям, ні жонам, ні матерям, ні дітям, ні обществу, цей непотріб не нужен. Возможно, що таким чіном, войнами, природа робить зачістку. Прицьому страждають і нормальні люди. Багато людей, кажуть про орків, що вони дуже погані люди. То як я убідився на власні очі, з нашої сторони воюють такіж самі. Як у фільме "анті кілер" Как ми іх узнаемо? - оні такіе же как і ми, только рожи незнакомие.

От такой вопрос. Почему серед солдат нема ні синів бізнесменів, ні самих бізнесменів? Де вся ця еліта українського народу? В яких войсках она служит?


Як провірить, хто за грощі а хто дійсно родіну захищя? Убрать всі льготи і зарплату урізать щоб елі на цигарки стало хватать. І ті хто залишиться і є справжні захистники родіни.

Плоди.

  • 06.07.22, 22:30
Перщі плоди з заметки про алкащів і наркоманів: Пресують тих хто не употрібляе не одне і не друге. Руководство з верху довело до лічного состава що на них настучали і намікнуло... що це могли зробити тільки ті що неупотребляють не одне і не друге. А таких одиниці, тож всіх собак спустили на тих хто чіст душою і помислами. Це я своїми діями нашкодив їм. Хорошаж армія света яка пресуе тих хто чіст душою і помислами. Нічого нескажеш... Я вірю тому що я бачу на власні очі. Якщо до нас їде проверка, ми про це знаемо за здалегіть і соотвецтвенно, вона бачать картіну не ту що е в действітельності. Країна Дураков які питаються обдурить другіх а в ітоге самі остаються в Дураках. Как по мне, краще згинути от вражеского огня, чем наблюдать картину як твої браття чахнуть в хмільном і наркотичном дурмане. Верхушка тупих фріков.

🙂🙂🙂

  • 02.07.22, 17:20
В фільме "не дивіться вгору" в землян був шанс відвести комету в сторону ну алочность верхів зробило свое діло. Надіюсь що ми не втратимо свій шанс. За себя. Я смерюсь с любим ісходом.

Доброго дня.

  • 24.06.22, 14:37
На мій погляд, є можливість зупинити ворожнечу між У і Р. Я не наполягаю. Це ваш вибір. Я предлагаю лише свої услугі. Плати ніякої не потрібно, бо я сам зацікавлений у мирі між цими двома країнами. Щоб почати роботу у ригулювані конфлікта, я хочу побачити едність украінського народа. Колічество мае значення. Якщо ви згодні, то як показати едність, то ваші проблеми, але це повино бути щось грандіозне і маштабне. Як щож ні, не переймайтесь. Я вмію жити непомітно, а учітуючі ситуацію в країні і те де я нахожусь, можу довго і непротянуть. І як закінчувався один із моїх постів, самих перших, умощусь по удобней на корме тонущего корабля чтоби першим окунутись в пучіну. Ну якщо ви всетаки зважитесь і довіретесь мені, непожалкуете. Після жеста едності, я начинаю вести переговори між представниками народу У і представниками народу Р, делясь всіею інформациею с народом У.

Не дивіться вгору.

  • 19.06.22, 18:50
"Не дивіться вгору"
Названіе фільма в якому показана вся суть современного міра. Як громадянина України, мені не безразлічна доля моеї країни. Маю свое баченя. Я впевнений, що не рішивши внутрішні проблеми, не рішиш наружні. Найважливіші внутрішні проблеми, це наркотики, алкоголь і жадность. Ці проблеми не тільки ослабляють країну а вони щей притягують ворогів, як сучка в якої течка притягуе псів. Якщо хтось хоче возразіть і довести що це не так, може собі в жопу запхнути свое мненіе, я все це бачу каждий день на власні очі. За себе скажу що я не пью і некурю і дійшов висновку що мені легко спілкуватися з людмі які так само як і я не курять і не пють. Ми как би на одной волне. Спілкуючісь з такою людинаю я бачу що слова як і думки її чісті, як вода з рудніка у істоков. Так само спілкуваня і з дітворой. І помесли у таких людей теж чісті, як що шось і накоять то без злого умислу, випадково.
Сторінки:
1
2
попередня
наступна