хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Це для чого? (Питання переважно для чоловіків)

5

Коментарі

120.06.19, 22:11

шо именна?

    220.06.19, 22:18Відповідь на 1 від Южный Соус

    шо именна?Ну оте повітря. Це щоб не смердів пісюнчик?

      320.06.19, 22:20Відповідь на 2 від Міс Марпл

      шо именна?Ну оте повітря. Це щоб не смердів пісюнчик?не не смердів, а терморегуляція! Сперму тре оберігати...

        420.06.19, 22:23

        Оскільки "мужикі думают прємущєствєнно етім", то када буде "кіпєть разум возмущьонний" щоб пара виходила при кипінні.

          520.06.19, 22:24Відповідь на 3 від Южный Соус

          шо именна?Ну оте повітря. Це щоб не смердів пісюнчик?не не смердів, а терморегуляція! Сперму тре оберігати...Я пам'ятаю про шкоду перегрівання, саме тому сімейні труси вважаються найгігієнічнішими. Але як допоможуть оці, коли надворі 38?

            620.06.19, 22:27Відповідь на 5 від Міс Марпл

            шо именна?Ну оте повітря. Це щоб не смердів пісюнчик?не не смердів, а терморегуляція! Сперму тре оберігати...Я пам'ятаю про шкоду перегрівання, саме тому сімейні труси вважаються найгігієнічнішими. Але як допоможуть оці, коли надворі 38?семейники тоже ,вряд ли помогут...((( К тому же - очень неудобная штука при ношении...

              720.06.19, 22:34Відповідь на 5 від Міс Марпл

              шо именна?Ну оте повітря. Це щоб не смердів пісюнчик?не не смердів, а терморегуляція! Сперму тре оберігати...Я пам'ятаю про шкоду перегрівання, саме тому сімейні труси вважаються найгігієнічнішими. Але як допоможуть оці, коли надворі 38?зігрітися

                Гість: Айлбибэк

                820.06.19, 22:35

                а прокладки с "крылышками" зачем?

                  920.06.19, 23:53

                  а кубіки у фсіх хлопців на картинці намальовані. справжні не так.

                    1021.06.19, 01:18Відповідь на 4 від rutzit

                    Оскільки "мужикі думают прємущєствєнно етім", то када буде "кіпєть разум возмущьонний" щоб пара виходила при кипінні. самокритичненько так...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна