хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Нарешті! Українська вакцина від ковіду.

Хоч всі й кажуть, що ми ua_flag  гівно, але насправді ми великі молодці
І незалежно від того, наскільки зле буде польським гризунам, і скільки їх виживе, дебелий респектище sila львівським науковцям.


Анекдот (згадався)
Спілкуються дві польові миші.
- Ти вже укололася вакциною від ковід_19?
- Та ні, я не спішу. Хай її спершу на людях потестують...
9

Коментарі

13.11.21, 13:41

Нєну, мишат па осєні счітают, побачимо

    23.11.21, 13:49

    Цікаво,прикольно..

      33.11.21, 13:59

      анекдот актуальный

        43.11.21, 14:14

        Та нехай собі як знають... Головне, щоб ми самі в себе вірили. А "друзів", що бажають все обезцінити, завжди вистачатиме.

          53.11.21, 15:05Відповідь на 1 від xMbIPEHOK

          Нєну, мишат па осєні счітают, побачимоЗгоден, тільки з тою поправкою, що бачимо ВЖЕ. І я навіть не про те, що зараз осінь, а перший підрахунок мишенят обяцяють за 3 тижні... Я більше про те, що напівдикий бродячий злиденно-обдертий циганський табір (імідж), що ще й знаходиться у стані війни із ядерною державою, робить те саме, що всякі жирні коти, що немов вареник у маслі, не знають відмови у жодних ресурсах.

          От просто люди почаклували, і це в підсумку називається ВАКЦИНОЮ! До того ж, там взагалі мова йде про небачену фармацевтичну форму вакцини (спрей, пігулки) не знаю, мені тут відчувається певне новаторство. Якщо покаже добрі результати та ще й буде у вільному комерційному доступі, то можна і поміркувати, чи й собі щепитися...

            63.11.21, 15:07Відповідь на 2 від MR.SEKOND

            Цікаво,прикольно..Авжеж... а ще дехто зеобіцяв 1 млн грн за створення національної вакцини...

              73.11.21, 15:08Відповідь на 3 від ahead

              анекдот актуальныйДуже. Тим більше, що миша, яка відповідає, то є автор замітки...

                83.11.21, 15:10Відповідь на 4 від nasinynka

                Та нехай собі як знають... Головне, щоб ми самі в себе вірили. А "друзів", що бажають все обезцінити, завжди вистачатиме.в сраку таких "друзів" ой..

                  93.11.21, 15:53Відповідь на 8 від Lulu

                    103.11.21, 15:57Відповідь на 6 від Lulu

                    Ага, ЗА створення вакцини, а не НА створення. Руки і голови в нас ще є, а от сра..ї лабораторії, де на мишах (дорогих, до речі, що капець) досліджувати розробку можна, в нас нема Зате в Кривом Рогу буде аеропорт.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна