хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Дурко?

Трамп має намір помилувати самого себе - NYT




Президент США Дональд Трамп, що ще діє, розглядає і обговорює з помічниками можливість помилування самого себе до відходу з поста глави держави. Про це в четвер, 7 січня,повідомилагазетаThе NewYorkTimes. 

Наголошується, що після виборів 3 листопада глава Білого дому кілька разів заявляв найближчому оточенню, що хоче помилувати себе в останні дні президентського терміну, проте не упевнений, чи слід йому так поступати. При цьому деякі джерела газети допускають, що Трамп вже готується зробити цей крок - після безладів в будівлі Капітолія.

За даними NYT, раніше жоден президент США не оголошував про власне помилування, тому такий крок Трампу, якщо він його зробить, створить "небезпечний прецедент". Крім того, уточнили автори статті, президентське помилування поширюється лише на ті злочини, в яких людину звинуватили федеральні власті країни, а не власті штатів.

Чи не настав час для Зе готувати аналогічний законопроект? crazy


Щось мені це нагадує, а вам?




9

Коментарі

18.01.21, 12:07

Що зє!, що трамп - +

    28.01.21, 12:14Відповідь на 1 від Merovingian

    Що зє!, що трамп - + "Два сапога-пара"

      38.01.21, 12:17

      Дебил крашеный.

        48.01.21, 12:24Відповідь на 3 від БезЛица

        Дебил крашеный.Подивись відео, яке я щойно добавив. Цікавий слід проглядується в цих заворушеннях.

          58.01.21, 12:36

          хуйло ще в листопаді собі "соломки підстелив": вніс поправки до конституції про можливість пожиттєво зоставатися сенатором та законопроект про недоторканність екс-президента. Типу забезпечив собі майбутнє.
          Але ж там мордор: прийде до влади хуйло + 1 та й відмінить нахєр всі оті поправки.

            68.01.21, 12:52Відповідь на 5 від Бес Понятия

            Скоріше всього так і буде.

              Гість: Tiko55

              78.01.21, 13:56

                88.01.21, 13:59

                Знаю, що може робити що хоче і нічого йому за це не зроблять.

                  98.01.21, 14:19Відповідь на 8 від Makcімаліст

                  Знаю, що може робити що хоче і нічого йому за це не зроблять.Подивимося, що може бути. Мажуть і імпічмент об'явити. Принаймні такі розмови там ведуться.

                    108.01.21, 14:19Відповідь на 7 від Гість: Tiko55

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна