хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Сьогодні Тарасу Шевченку - 204-й день народження



http://www.nrcu.gov.ua/uk/schedule/play-live.html?channelID=1

Сьогодні  ми  зустрічаємось з  вами на  хвилі  Українського  радіо  у  знаменний  день - 204-ї  річниці від дня народження Великого Кобзаря. Для  України ім'я Т.Шевченка - священне! Слово Тараса - невичерпне джерело. І в цей день особливо   хочеться слухатити його беззупинно! В цьому сенсі згадується унікальна подія на Українському радіо, що відбулася три роки тому, 9 березня 2015 року. Віншування Шевченка відбулося у рамках Національного радіомарафону “Борітеся-поборете. Шевченко мобілізує”. Згадуючи буремні події того року - слово великого Кобзаря, як ніколи промовляло до нації! Вперше на Українському радіо ”Культура” упродовж 18 годин звучало Тарасове слово у виконанні письменників, відомих політиків, воїнів АТО, духовенства, громадських діячів. Звучала й українська музика. Отже, згадаймо найяскравіші моменти цього унікального радіомарафону 9 березня 2015-го.

6

Коментарі

19.03.18, 18:21

...Отже, згадаймо найяскравіші моменти цього унікального радіомарафону 9 березня 2015-го.За посиланням в тексті я потрапив на трансляцію програми радіо в реальному часі.
А у Вас є той запис "Тарасове слово"?
Якщо є, то перешліть мені (Зараз нагадаю свій T-mail)

    29.03.18, 19:47Відповідь на 1 від Леонід

    Не маю. То в архівах радіо треба шукати.

      310.03.18, 03:32Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Не маю. То в архівах радіо треба шукати.Коли дізнаєтесь їхні тарифи, бажання шукати пропаде.
      Якось я намагався замовити аудіозапис пісні з репертуару Анатолія Мокренко "Балада про братерство" або ще її називають "Переправа" (Дмитро Луценко, Ігор Шамо), так мені простіше виявилось з Канади отримати і слова і кургузий запис...

      Нагадаю, гарна пісня, езопів язик:

      Мені здається, ніби в далині
      Сивіють не тумани придолинні,
      А тіні тих, що впали на війні
      І вже навік належать Україні.

      Вони зібрались біля переправ,
      Бредуть в шинелях сірих через річку.
      Над ними вітер сурмами заграв,
      Веде в строю ранкову перекличку:
      .......