хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Проміжок від 19:39 до 22:00 18 лютого 2014 року Євромайдану

19.02.18 14:01 Перша фаза штурму Євромайдану. ВІДЕОреконструкція від Jus Talionis
"Бумеранг" – Відеореконструкція від Jus Talionis першої фази штурму Євромайдану.
Відео реконструкції подій - Jus Talionis Reconstruction Lab.

https://youtu.be/SKjI9QmoQ2g



Мітингувальники, які загинули під час “спецоперації” (не у хронологічному порядку, точний час встановлюється):

Бойків Володимир – штурм;
Бондарєв Сергій – штурм;
Брезденюк Валерій – штурм;
Капінос Олександр – штурм;
Кульчицький Володимир – штурм;
Максимов Дмитро – штурм;
Пасхалін Юрій – штурм;
Плеханов Олександр – штурм;
Прохорський Василь – штурм;
Черненко Андрій – штурм;
Швець Віктор – штурм;
Сидорчук Юрій – штурм (помер 28 червня 2014 р);
Орленко Віктор – штурм (помер 3 червня 2015 р);
Васільцов Віталій – перехрестя вул. В.Житомирської та Володимирської;
Веремій В’ячеслав – перехрестя вул. В.Житомирської та Володимирської;
Клітинський Олександр – пожежа у ФПУ;
Топій Володимир – пожежа у ФПУ.
6

Коментарі

119.02.18, 21:14

    220.02.18, 07:07

      320.02.18, 10:47

      На мій погляд, Порошенко винен в загашуванні Революції Гідності ще з 1 грудня 2013 року, коли зупинив жовтий бульдозер біля Адміністації Президента Януковича... Треба було задавити ще тоді хоча б десяток "бєркутят" та іншої мусорні та захопити приміщення Адміністрації Президента, Верховної Ради, Кабміну, СБУ, МВС і т.д. Тоді б і Революція Гідності було б коротшою, і жертв було б менше...бо в будь-якій революції "Промєдлєніє - смєрті подобно"! Добре тоді казав Дмитро Корчинський, а ми його, професійного революціонера, не послухали, а всякі порохоботи ще й безпідставно назвали "провокатором"...

        420.02.18, 13:26Відповідь на 3 від ЧарКес

        Наскільки я знаю - ви за фахом значно краще підготовлена людина, щоб провести тоді (!) все те, що ви заднім числом вимагаєте від Порошенка. Якби ваша "контора" з такими як ви капітанами і майорами від 1991-го працювала належним чином, то не було би ні 29 листопада 2013 р., ні 18-20 лютого 2014 р.
        Я ще жодного не зустрів з вашої контори, хто би визнав свою особисту вину і в розвалі СРСР, і злиденному перебуванні України всі ці роки. Тому до всіх ваших обвинувачень я ставлюся однаково: з себе починай, коли звинувачуєш інших.

          520.02.18, 16:31

          Богдане! Не меліть дурного хоча б заради пам'яті своєї мами Галини Гордасевич (я вчився в Кременці). По-друге, не "ти-кайте" мені, бо я з Вами за одним столом не сидів... По-третє, я в "конторі" (якщо Ви маєте на увазі КГБ) не служив ні однієї години і ні одного дня, а в СБ України сумлінно і самовіддано служив Українській Державі з травня 1992 по липень 2002 року (дальше не побажав, бо бачив до чого йде і в СБУ, і в Про-ку-ку-ра-дурі, і в мусорні...). По-третє, в Києві на початку Революції Гідності був я і ще зі мною 55 осіб вже в ніч з 1-го на 2-ге грудня 2013. І по-четверте, я тішуся що СССР розвалилося (а Ви сумуєте?), і ще мрію побачити розвал Рашистської Педерації.

            622.02.18, 17:04Відповідь на 5 від ЧарКес

            Як я і очікував: гнівна тирада "правдолюба". Покажіть, де я вам "ти"-кав. Отож. Теза "з себе починай, коли звинувачуєш інших" стосується всіх, але вам того не зрозуміти, Бо ж ви класично "білі і пухнасті" і ні в чому не винуваті. Дивне правило без винятків...
            Жодним чином не мав на думці вас ображати. Перепрошую, що розмова не вийшла.
            Люблю українське прислів'я: "Ой, ви таки ніжні, що вже й вилами штрикнути не можна!"