хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Я просто пишаюся Президентом України і його дружиною

"Віденський оперний бал – щорічний державний захід, в якому бере участь керівництво країни. Президент Австрії має привілей запросити на цей захід Главу однієї з держав як особистого гостя", – сказано в повідомленні.

Під час візиту Петро Порошенко обговорить з президентом ван дер Беллененом і прем'єр-міністром Австрії Себастіаном Курц питання подальшого поглиблення політичного діалогу на вищому рівні, торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між двома державами, розвиток ситуації на Донбасі і зміцнення санкційної політики ЄС проти Росії та інші питання.


7

Коментарі

110.02.18, 08:20

***Я просто пишаюся Президентом України і його дружиною***
А чому діточками їх - НЕ ПИШАЄШСЯ??
Ну раз вже взявся ОБСМОКТУВАТИ Шоколадні Яєчки - то треба у ВСІХ обсмоктати - щоб ніхто не ображався

    210.02.18, 09:39

      310.02.18, 11:30

        410.02.18, 11:33

        Результат балу
        https://www.dialog.ua/world/143946_1518161988?utm_campaign= Диалог.UA&utm_medium=facebook&utm_source=soci alnetwork

          510.02.18, 14:47

          Щось Вас трохи заносить у крайнощі. Але це Ваше право.

            610.02.18, 15:01Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

            Вдячний, що нагадали: дуже гарні діти у подружжя Порошенків! Розумні і освічені. Вам би таких мати батьків вчасно - були б гарною людиною. І вихованою.

              710.02.18, 15:05Відповідь на 4 від uraha

              Результат балу
              https://www.dialog.ua/world/143946_1518161988?utm_campaign= Диалог.UA&utm_medium=facebook&utm_source=soci alnetwork

              Ось так гарно завершився для України цьогорічний "Віденський бал" за участю Петра Порошенка та його жінки Марини

                810.02.18, 19:45Відповідь на 6 від Богдан Бо

                Вдячний, що нагадали: дуже гарні діти у подружжя Порошенків! Розумні і освічені. Вам би таких мати батьків вчасно - були б гарною людиною. І вихованою.Таким, ЯК ТИ - профессiоналом КУННIЛIНГУСА Шоколадних Яечок???
                Боронь мене, Боже, вiд такой "радостi"!!!
                I дякую батькам, що я ТАКИЙ!

                  911.02.18, 10:10Відповідь на 7 від Богдан Бо

                  Результат балу
                  https://www.dialog.ua/world/143946_1518161988?utm_campaign= Диалог.UA&utm_medium=facebook&utm_source=soci alnetwork
                  Ось так гарно завершився для України цьогорічний "Віденський бал" за участю Петра Порошенка та його жінки Марини
                  Зрадовата аж шкварчить від люті. Значить добрі чоботи.

                    1012.02.18, 19:10Відповідь на 8 від Богдан Ляшко

                    Вдячний, що нагадали: дуже гарні діти у подружжя Порошенків! Розумні і освічені. Вам би таких мати батьків вчасно - були б гарною людиною. І вихованою.Таким, ЯК ТИ - профессiоналом КУННIЛIНГУСА Шоколадних Яечок???
                    Боронь мене, Боже, вiд такой "радостi"!!!
                    I дякую батькам, що я ТАКИЙ!

                    І я дякую вам, що ви не маєте нічого спільного з нами.