Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Ще одною падлюкою в Україні менше стало!



Не збирався нічого писати про смерть Бориса Олійника, що несподівано символічно передувала 1-му травня, якого зневажав і зневажаю не дивлячись на деякі непогані поезії, але ось прослухав репортаж однієї кореспондентки по радіо, який розпочинався словами: "Вітаю всіх слухачів Українського радіо..." Далі йшов похвальний спіч щодо Бориса Олійника, але мене цілком втішило її привітання. Хто зростав в часи "радянського терористичного раю" знає, що за таке цілком слушне привітання цю журналістку б жорстоко покарали, бо ж вона фактично "вітає всіх зі смертю відомого діяча". Борис Олійник був абсолютна комуністична курва і коли героїв-оунівців позбавляли звання Героя України, то робили їм честь, щоб не були у компанії анти-героїв України, яким був до остатку Борис Олійник: "Я комуніст і цим усе сказав".
Якщо я неправий, то прошу мене переконати і перелічити справи на користь України, які вчинив Борис Олійник після проголошення Незалежності України і перебуваючи на чолі Українського фонду культури. Ще одною падлюкою в Україні менше стало!
3

Коментарі

13.05.17, 21:41

Я мало про нього знав, тому нічого сказати не можу.

    23.05.17, 22:05Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Я мало про нього знав, тому нічого сказати не можу.
    Якраз цим все і сказано: якого у нас є Герої України, яких ніхто не знає?

      34.05.17, 14:41

      ***Якщо я неправий, то прошу мене переконати***
      Отут вже точно ПРАВИЙ!!!
      Вын був Запеклим Комунякою - таким і пішов...

        45.05.17, 11:39Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        Виявляється - є речі, які нас єднають, отже не все так погано.

          55.05.17, 11:55Відповідь на 4 від Богдан Бо

          Виявляється - є речі, які нас єднають, отже не все так погано.Але, на жаль більше речей, які нас РОЗ'ЄДНУЮТЬ...

          Просто до КОМУНЯК у мене СВОЯ і ДАВНЯ ворожнеча!
          На початку роботи мені сказали, що дальшої кар'єри НЕ буде - поки я не вступлю в КП$$...
          Навкруг мене дооовго вертівся "партєйний вождь".., але зразу ВІДСТАВ, коли я сказав йому:
          "Вибач, але я думаю, що я НЕДОСТОЙНИЙ вступати в партію = я розвівся з жінкою!"
          Він сказав "ДА! ТАКИЕ ЛЮДИ НАШЕЙ ПАРТИИ - НЕ НУЖНЫ!"
          *** А через місяць після тої розмови ВІН САМ попався на КРАДІЖКАХ з чемоданів пассажирів у багажному відділі аеропорту
          На Загальних Зборах всіх аеропортовців - я вийшов до мікрофона - і спитав його:
          "А вот такие ВОРЫ - вашей партии НУЖНЫ?"
          *** А далі партію ВІДМІНИЛИ - і я пішов далі

            66.05.17, 05:19

            вже нема, що вже казати?

              711.05.17, 15:40Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              вже нема, що вже казати?
              А скількох також вже немає, а хочеться і треба казати.

                812.05.17, 22:01Відповідь на 7 від Богдан Бо

                тогда не молчать