хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Що до сучасної енергетики: взяв з коментаря на Facebook

Longin Lisetski: "Десь біля 2000 року я викладав в Харківському політехнічному курс "Відновлювпні джерела енергії", який я читав за західною монографією 1980-го року. Зараз дивлюсь - а нічого реально нового з тих часів так і не з'явилося! Революція в інформатиці, але повний застій в енергетиці. Путін і король Салман ібн Абд-ель-Азіз - господарі світу!"
Простіше кажучи, Facebook, I.UA без електроенергії, яка як вироблялася, так і виробляється зараз за технологіями минулого, або навіть позаминулого, сторіччя, так і виробляється. За цей час з принципово нового в енергетиці з'явилася лише атомна. Але й там свої проблеми. 
1

Коментарі

125.10.19, 17:27

Собственно, я лично знакома с этим человеком.Нет повода ему не доверять...
Но я также слушала обзорную лекцию на физико-энергетическом факультете ХНУ Каразина, так там оптимизма побольше.

    230.10.19, 12:41Відповідь на 1 від Cosmopolit

    В 1980 році оптимізму було більше.

      38.11.19, 14:25

      За цей час з принципово нового в енергетиці з'явилася лише атомнане знаю, хто такий Longin Lisetski, але висловлений цілком обмежений погляд кабінетного теоретика, ще й до того ж некоректний в одному суттєвому питанні:
      "принципово нова" атомна енергетика стала цілком традиційною задовго до написання згаданої ним монографії...

      Щодо оптимізму 80-х, то ось він весь той оптимізм
      http://blog.i.ua/community/6642/2025485/

      А зараз ніхто енергетику не ділить на призначену для побутових і промислових потреб, а введені потужності СЕС і ВЕС обчислюються на сотні гігават.