Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Добрива - хімічні чи органічні?

Раз уже запитав про комбікорм, то гріх, не запитати про добрива.

На моїх очах, були фермери, які перейшли на хімічні.
Були такі, що все ж повернулись до органічних.
Є такі, що надають перевагу хімічним лише тому, що великі об"єми землі і стільки органічних не знайдеш. Вимушеність, одним словом.

Особисто я, використовую, і ті, і ті. Під продукти харчування - органіку. Під тваринний корм - хімію. Не знаю як і де, у нас органіка дуже дорога, да і знайти її не просто. Справа в тому, що органічні добрива від ферм, що використовують комбікорм - більше смердять ніж дають поживні речовини. (Чому не знаю, не великий спеціаліст).

А яким добривам, саме Ви надаєте перевагу і чому?

20%, 1 голос

20%, 1 голос

60%, 3 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
3

Коментарі

12.11.16, 17:29

Є корова.
Роблю компост.
Попіл.
Листове підживлення - типу Плантафолу і Вермістиму

    22.11.16, 17:30

    Здаються, ці теми не зовсім для даної аудиторії

      Гість: Toph

      32.11.16, 17:32

      а немає профільних сайтів для завзятих фермерів? бо ми теє, трохи не в курсє дєла

        42.11.16, 17:48Відповідь на 2 від doktor_khaos

        Здаються, ці теми не зовсім для даної аудиторіїЦі теми я розкриваю в спільноті "селяни та фермери", яка на цьому сайті.
        А що стосується спеціалізованих сайтів, вони є і досить багато. Я не одноразово там був.... і вже тошнить від того, на чому вони базуються - передоз реклами, яка просто на просто оспівується, нібито з практики діючих фермерів. А також, більшість статей зводиться до того, що на все потрібно куча грошей..... абсурд, одним словом.

          52.11.16, 17:48Відповідь на 3 від Гість: Toph

          а немає профільних сайтів для завзятих фермерів? бо ми теє, трохи не в курсє дєлаЦі теми я розкриваю в спільноті "селяни та фермери", яка на цьому сайті.
          А що стосується спеціалізованих сайтів, вони є і досить багато. Я не одноразово там був.... і вже тошнить від того, на чому вони базуються - передоз реклами, яка просто на просто оспівується, нібито з практики діючих фермерів. А також, більшість статей зводиться до того, що на все потрібно куча грошей..... абсурд, одним словом.

            62.11.16, 17:52Відповідь на 4 від Fермер

            Здаються, ці теми не зовсім для даної аудиторіїЦі теми я розкриваю в спільноті "селяни та фермери", яка на цьому сайті.
            А що стосується спеціалізованих сайтів, вони є і досить багато. Я не одноразово там був.... і вже тошнить від того, на чому вони базуються - передоз реклами, яка просто на просто оспівується, нібито з практики діючих фермерів. А також, більшість статей зводиться до того, що на все потрібно куча грошей..... абсурд, одним словом.
            Тра мені в ту спільноту






            Там членські внески є?

              72.11.16, 17:58Відповідь на 6 від doktor_khaos

              Здаються, ці теми не зовсім для даної аудиторіїЦі теми я розкриваю в спільноті "селяни та фермери", яка на цьому сайті.
              А що стосується спеціалізованих сайтів, вони є і досить багато. Я не одноразово там був.... і вже тошнить від того, на чому вони базуються - передоз реклами, яка просто на просто оспівується, нібито з практики діючих фермерів. А також, більшість статей зводиться до того, що на все потрібно куча грошей..... абсурд, одним словом.
              Тра мені в ту спільноту






              Там членські внески є?
              Нема Вона відкрита, приєднуйтесь http://group.i.ua/info/2006/

                82.11.16, 18:03Відповідь на 7 від Fермер

                Здаються, ці теми не зовсім для даної аудиторіїЦі теми я розкриваю в спільноті "селяни та фермери", яка на цьому сайті.
                А що стосується спеціалізованих сайтів, вони є і досить багато. Я не одноразово там був.... і вже тошнить від того, на чому вони базуються - передоз реклами, яка просто на просто оспівується, нібито з практики діючих фермерів. А також, більшість статей зводиться до того, що на все потрібно куча грошей..... абсурд, одним словом.
                Тра мені в ту спільноту






                Там членські внески є?
                Нема Вона відкрита, приєднуйтесь http://group.i.ua/info/2006/
                Вступив

                  92.11.16, 18:06Відповідь на 8 від doktor_khaos

                  Вступив
                  Вітаю..... читайте статті та форум, можливо щось приходиться, або самі поділитесь своїм досвідом

                    102.11.16, 18:08Відповідь на 3 від Гість: Toph

                    а тут що, дрескод? Дімочці Остапчику напиши і скажи нехай манлдує на профільний сайт для долбодятлів.
                    Автор забий, пиши, але побажання - більш розгорнуті теми.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна