хочу сюди!
 

Трям

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 30-45 років

Комбікорм - за чи проти?

Мене, завжди цікавила думка простих селян і малих фермерів, стосовно комбікорму.

Велике, масштабне фермерство, ми до уваги не берем. Вони керуються затратами і мінімалізують їх, тому для них, комбікорм - однозначно ДА.

Відразу, хочу внести ясність.... в дяких обговореннях, де люди активно виступали за комбікорм, виявилось, що комбікормом, вони називають дерть (продукт переробки зерна, на грубу муку). Справді, колись, комбікормом називали суміш дерті пшениці, кукурудзи, макухи, сої і т.д..... Зараз, комбікорм, в більшості своїй, обов"язково має в своєму складі, хімічні домішки, синтетичні вітаміни і т.д.

Моя суб"єктивна позиція - однозначно НІ.
1) я їв м"ясо тварин, що виросли на комбікормі - жодної переваги, або навіть схожості з м"ясом після зерна та зелені, я, не знайшов.
2) гній, після комбікормових тварин - смердить страшно. В звичайному домашньому господарстві, де сараї в дворі і гній біля двору..... створювати собі хімічну атаку..... може комусь подобається.
3) як це не дивно і чому не знаю, не такий спеціаліст, но гній після комбікорму дає меньшу ефективність. Маю можливість порівняти, вихід, після доашнього гною і гною з ферми, де тварини, окрім комбікорму, нічого не бачать... точніше, не їдять.

А що Ви думаєте з цього приводу?
Який Ваш досвід?

0%, 0 голосів

80%, 4 голоси

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

20%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

12.11.16, 15:56

Ні. Лише в крайньому випадку

    Гість: fedik777

    22.11.16, 15:59

    на базари влитку на комбикормове сало и мнсо навить мухы не сидают геть камбикорм бо цэ Гэ МЭ О

      32.11.16, 16:09Відповідь на 2 від Гість: fedik777

      на базари влитку на комбикормове сало и мнсо навить мухы не сидают геть камбикорм бо цэ Гэ МЭ ОСкажу більше, посмажте свиняче сало, якщо свиня виросла на хімії, воно по сковорідці стрибає)))) Про те, що смердить, взагалі мовчу.

        Гість: fedik777

        42.11.16, 16:12Відповідь на 3 від Fермер

        шо-шо а сморид з ниг збывае и домашню птыцю годують трясця йихний мами

          52.11.16, 16:45Відповідь на 4 від Гість: fedik777

          шо-шо а сморид з ниг збывае и домашню птыцю годують трясця йихний мамиИ я кормлю, по принуждению. Мне, гады, в этом году, подсунули ГМОшных утят. На втором месяце их жизни, я начал понимать, что что то не так - они практически не росли. Что оставалось делать???? Таки да, покупать комбикорм, со стимулятором роста. Выросли они, меньше чем за месяц. Потом пришлось еще два месяца зерном кормить, что бы химия вышла. Таких "долгих" уток, у меня еще не было Обычно 3-4 месяца и под нож, а это почти пол года.

            62.11.16, 18:37

            комбі корм, це комбінований корм, вирощував курей бройлерів, чисто на комбікормові. Різниця з магазинними разюча. Бройлера на чистому зернові не виростиш. Знайомі практикують таку методу - два місяці на комбікормові, місяць на зернові.
            Питання лиш в тому які комбікорма і сеільки в них хімії.

              72.11.16, 18:55Відповідь на 6 від Momyshka

              комбі корм, це комбінований корм, вирощував курей бройлерів, чисто на комбікормові. Різниця з магазинними разюча. Бройлера на чистому зернові не виростиш. Знайомі практикують таку методу - два місяці на комбікормові, місяць на зернові.
              Питання лиш в тому які комбікорма і сеільки в них хімії.
              Різниця, в твоєму випадку, разюча лише тому, що після комбікорму, місяць тримають на зерні - виводять хімію... якщо не виводити, а після комбікорму різати - особливої різниці не відчуєш.

                82.11.16, 18:58Відповідь на 7 від Fермер

                тримав чисто на комбікормах! різниця велика.

                  92.11.16, 19:06Відповідь на 8 від Momyshka

                  тримав чисто на комбікормах! різниця велика.тоді, мені страшно уявити, які вони, магазинні)))) Мені сусід якось приніс свого бройлера, я приготував... попробував.... віддав собакам

                    102.11.16, 19:14Відповідь на 9 від Fермер

                    мої були класні
                    магазинні мило.
                    я магазинних можу втоптати три-чотири четвертушки (без гарніру)
                    з свого рекордсмена (5кг) ми з малим ледве осилили одну, це я про поживну цінність.
                    свинину беру лише на нашому базарі і лише в перевіреної м"ясниці, а так здебільшого телятину. Її ще не навчилися на хімії ростити.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна