Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

В Партии регионов зреет бунт из-за языкового законопроекта

Народные депутаты от Партии регионов, представляющие западные регионы Украины, готовы устроить демарш во время голосования за языковой законопроект. Для этих нардепов проголосовать за этот законопроект – это поставить крест на собственной политической карьере.

В неудобном положении оказались львовяне Петр Писарчук и Александр Горошкевич, тернопольчанин Орест Муц, червоновчанин Николай Романюк, а также те регионалы, которые всерьез рассчитывают выиграть округа в Центральной Украине. Некоторые, как Горошкевич, еще в раздумьях. «У меня есть время подумать», – сказал он «Главкому». Писарчук открыто заявил, что законопроект не поддержит: «Я с большим уважением отношусь к людям, которые считают своим родным языком русский, и не могу кидать камни в Колесниченко, который представляет избирателей Севастополя, где, к сожалению, украинский язык не так распространен. Но я представляю другой регион и знаю, как трепетно галичане относятся к украинскому языку. Учитывая эту ситуацию, я не смогу голосовать за закон». Несложно предположить, что все «западенцы» поступят так же, как Писарчук.

Источник: Главком
20

Коментарі

130.05.12, 15:34

Бунтувати вони не ризикнуть, бо ж пахан може й пику натовкти

    230.05.12, 16:03

    Який там бунт? Без чайових остануться

      330.05.12, 16:10


      Севастопольці обрали таку мармизу
      Мабуть, як литвини вештався з плакатом: "Україні треба моє ...-о!"

        430.05.12, 16:14

        Якщо вони офіційно залишать Партію Регіонів та перейдуть до опозиції - тоді ще можна подумати...
        А так, у нас вже були "бунтовщики" Коновалюк, Кісельов, Хара...

          анонім

          530.05.12, 20:27

          реально тільки писарчук, у всіх інших ПідаРасів рейтинг і так нульовий

            630.05.12, 20:51

            Це бунт? На публіку сказати одне, а проголосувати як пахан сказав?

              730.05.12, 21:24Відповідь на 6 від gatyla

              На публіку сказати одне, а проголосувати як пахан сказав?Казати щось проти пахана це вже непогано. Але покладатися на це - собі дорожче. Тому хай в них буде бунт, а нам своє робити.

                830.05.12, 21:34Відповідь на 7 від Казка

                Казати проти пахана? Та до цього вони напевно прибіжали до Чєчєтки, і узгоджували з ним цей текст, типу "ти розумієш, нам в ЗУ та ЦУ треба ж виграти". Правильний Ваш висновок "Але покладатися на це - собі дорожче"

                  931.05.12, 07:14

                  Ага! Бандюки не таких змушували голосувати проти своєї волі! Всі картки у Чечетова. Він пороздасть картки "русскоговорящим" Ельбрусу Тадеєву, Камазу Отбросову, Казбеку Помоєву, Рекорду Надоєву, Букету Лєвкоєву іншим членам озброєного загону ПР і вони проголосують. Будьте певні. А ниття ПРдунів з Заходу України, це лише не дуже вдала спроба врятувати своє обличчя ("морду лица" перед "електоратом", тобто перед нами - виборцями..

                    1031.05.12, 08:58

                    Який бунт? Говорять вони одне,, а голосують iхнi картки i без них так як Чечетов махне

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна