Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

а у нас кіно буде, й електрика не закінчилась!)))

Я живу в невеличкому затишному містечку. Люблю його за тишу і спокій, але іноді світський штиль змушує шукати розваг "на стороні". А тут така радість - мистецька подія сама їде до мене)
ділюсь анонсом і запрошенням (чом би й ні). ночліг шукати не треба )))

ну і далі трішечки власне суті від організаторів:

"12+1 годин українського кіно" - унікальний мистецький захід, що проводитиметься 19-20 травня в Національному університеті "Острозька академія". 

Під час майже 13 годин (з переривами:) ) будуть крутитися найкращі сучасні повнометражні та короткометражні фільми українського виробництва. На відвідувачів чекає зустріч із режисером, президентом фестивалю "Відкрита ніч" Михайлом Іллєнком, де можна буде поспілкуватися про процес створення 1-го прокатного фільму, про реалії та перспективи розвитку українського кінематографу.

Серед гостей проекту - продюсер фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" Володимир Філіппов, актор Дмитро Лінартовий (виконавець головної ролі Івана Додоки ), актор Олексій Колесник (виконавець ролі вождя індіанців) та інші.

Що таке 12+1? Схема «неповних тринадцяти» (тобто 12+1) символізує шанс прискорення планетарної еволюції та «друге дихання», при якому Земля переходить на нову еволюційну спіраль. Для вітчизняного кіно - як шанс на прискорене відродження, відтворення самобутності, історії, культури, реалій сьогодення через призму сприйняття українським кінотворцем.

Також під час проекту буде зорганізована інформаційно-фандрайзингова кампанія на підтримку українського кіно"


23

Коментарі

110.05.12, 10:11

Добре вам

    210.05.12, 18:58Відповідь на 1 від S_LUCAS

    справді добре

      310.05.12, 22:55

      Клас!

        анонім

        411.05.12, 08:36

        Цікаво було би ото все подивитися. А то суцільна московщина вже дістала.

          Гість: Костишин

          511.05.12, 08:54

            Гість: Ulyana Belaya

            611.05.12, 10:14

            супер, просто супер!
            Желаю получить море удовольствия!

              Гість: burtka

              711.05.12, 11:43

              прикольно. племя укров за 13 часов посмотрит все созданное ими за 20 лет.

                811.05.12, 14:18Відповідь на 3 від Phaser

                саме так)

                  911.05.12, 14:19Відповідь на 4 від анонім

                  і мені цікаво. тим більше, що буде не лише показ

                    1011.05.12, 14:19Відповідь на 5 від Гість: Костишин

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна