Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

В Україні жити за Конституцією означає смішити людей.

Еще один крик души украинского гражданина

Я вже давно зрозумів, що живу в країні без Конституції. Усе своє свідоме життя я свідомо ігнорував її. В Україні жити за Конституцією означає смішити людей. Це ж наскільки треба бути порядним громадянином – аби за велінням Конституції вимагати безкоштовну медицину, освіту, а ще – рівні права і можливості! Тому з непідробною вдячністю я сприйняв ініціативу Ющенка створити Національну конституційну раду, чи асамблею, чи як там вона називається. Кращого способу угробити вагу Основного Закону – важко придумати.

Полный текст здесь

18

Коментарі

117.03.08, 19:17

Строгість українських законів пояснюється, не обов'язковістю їх виконання.

    Гість: Neboljubus

    217.03.08, 19:38

    Закони роблять нас вільними, як зазначав, по-моєму, ще античний Ціцерон.

      Гість: Ogin

      317.03.08, 19:56

      Тобто ти позазаконом?

        Гість: banderos_xxl

        417.03.08, 21:00

        Гарно підмічено .Умови так створені що це нікому не вигідно .Хоч шкода .Бо як бачимо жити без закону і порядку іде недуже нам на користь .Потрібно в рівноважити верховенство права рівність всіх громадян перед законом.Хоч це зараз і не реально. А те що вони взялися за конституцію то доброго нічого тут не має перепишуть пару законів під себе і годі.Потрібно думати не як поміняти закони а думати як заставити їх дотримуватись і поважати ,всіх громадян не залежно від статусу .І почати їм з себе а то не розбереш хто чого дотримуеться ...Тоді може і стара конституція добра буде .Ато прийняли одну з кращих конституцій в світі тай згадуемо про ню лиш коли міняти треба.А втім і конституція СРСР була ода з найгуманіших а як її дотримувались це інша історія.