хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Найважча місія – наша

На сайті www.i.ua ми взялися знайти і об’єднати тих, хто був тут поодинці. Вони мали надію, що знайдуть своїх однодумців, або однодумці знайдуть їх. Вони мріяли об’єднатися заради ідеї – почати щось робити для СВОЄЇ КРАЇНИ. І от – сталося!

Ми прийшли на www.i.ua і відразу почали тут шукати патріотично налаштованих людей. І виявилося, що вони тут є. Ми почали писати блоги, в яких закликали інших блогерів ДО ЄДНАННЯ. І от ми бачимо результат – наші однодумці почали масово об’єднуватися в співтоваристві «Ми любимо тебе, Україно!».

Сьогодні наше співтовариство робить перші кроки. Думаю, що вже найближчим часом ми зможемо не тільки обговорювати найважливіші проблеми сьогодення та події, які відбуваються в НАШІЙ КРАЇНІ, але й масово почнемо долучатися до процесів державотворення.

Сподіваюся, що за місяць-два ми створимо мережу, яка буде представлена всіма областями України. Тож, шановні блогери на www.i.ua, долучайтеся самі та залучайте своїх друзів до нашої команди. Думаю, що разом ми створимо команду, яка буде відомою далеко за межами цього сайту.

З повагою та найкращими побажаннями, Тарас Токар.
20

Коментарі

117.03.08, 08:17

А потом - устроим Великую Украинскую Виртуальную Революцию. По традиции лучше сделать это осенью

    217.03.08, 08:27Відповідь на 1 від CKB

    не виключаю

      анонім

      317.03.08, 08:39

      как я заметил-вы только трындеть мастера,пора вам из подполья выходить-и брать власть в свои руки
      а мы посмотрим-что у вас получиться

        417.03.08, 09:15

        Опять борьба за голоса? Не надоело?

          517.03.08, 09:20Відповідь на 1 від CKB

          А потом - устроим Великую Украинскую Виртуальную Революцию. По традиции лучше сделать это осеньюТокаря на царство..

            617.03.08, 09:25Відповідь на 5 від Хармс

            А потом - устроим Великую Украинскую Виртуальную Революцию. По традиции лучше сделать это осеньюТокаря на царство..Да! Как сказал Иван Франко, неправильно расставив ударения в словах "Хай чабан, усi гукнули, за отамана буде"

              717.03.08, 09:25

              Вы шо??? Опять революция! Нет пипл уже не схавает - надоело , давайте что нибудь новенькое!

                817.03.08, 09:25

                Просто ужос какой то! и в блоге спокойно пожить без политики не дадут

                  анонім

                  917.03.08, 09:26

                  по привычке буду палки в калёса совать

                    анонім

                    1017.03.08, 09:28

                    кстати что то речуга Токара чем то мне напоминает речь О.Бендера в шахматном клубе города Васюки, как раз про "шахматную мысль межпланетного масштаба.."

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна