хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Чи буде користь для України від вступу до Європейського Союзу?



Опитування: Чи буде, на вашу думку, користь для України від вступу до Європейського Союзу?

53%, 56 голосів

44%, 47 голосів

3%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
23

Коментарі

анонім

110.12.11, 20:54

Не важно вступим или нет...
Важно стремиться и двигаться к лучшему...
Лучше на данный момент стандарты Евросоюза...

А попасть в компанию Ирана, Северной Кореи и России с Белорусией большого ума не нужно...

    210.12.11, 20:57

    http://www.youtube.com/watch?v=yiDQ71loCP4

    вспомним и горько посмеёмся

      310.12.11, 20:58Відповідь на 1 від анонім

      А потрапити до компанії Великої Британії, Німеччини, Франції і т.д. зовсім розуму бракує...

        410.12.11, 21:09

        нужно НАТО...а вавилонские педерастьі нафик не нужньі

          511.12.11, 21:01

          Євросаюз звичайна фінансова піраміда, і виграє найбільше той хто найвище в піраміді ( приклад:совєтська гра в десятку). Моя думка така: навіщо вступати в союзи, якщо можна зробити свій союз, хай до нас вступають. В своїй хаті своя правда, сила й воля.

            Гість: П*О*

            611.12.11, 21:56Відповідь на 2 від IROn K Z

            http://www.youtube.com/watch?v=yiDQ71loCP4

            вспомним и горько посмеёмся

              Гість: П*О*

              711.12.11, 22:03Відповідь на 5 від SvarR

              В своїй хаті своя правда, сила й воля.
              меня вобще убивает то что горлопанили мол свою страну хотим,с совка вышли и все давай искать куда вступить,смысл был выходить если не нужна независимая страна.Я за европейские нормы,уровень жизни,и итд
              но против чтоб ложитса под францию с германией.Посмотреть токо их и видно токо они и решают,а остальные как бедные родственики сидите и молчите чтоб не выгнали нафиг с хаты,и неважно что они будут навязивать.
              Я считаю что евросоюз что СНГ ето провальные обьединения для Украины,мы должны бить независимы и никто не должен нам диктовать что нам делать в своей стране.С тобой согласен на все 100%

                812.12.11, 01:47Відповідь на 7 від Гість: П*О*

                правильно.Японія не проситься в євросоюзи.
                Якщо серйозно- в нас буде така країна,що вони проситимуться до нас!
                Зараз в світі збільшується кількість населення,зараз вони там жруть(на жаль і нас привчають) всякі концентрати.Вони захочуть скуштувати справжньої картопельки!!!

                  анонім

                  912.12.11, 08:05

                  Вступити в лайно чи в павідло - різниці немає...ну, в принципі.

                  Але чим далі від тих північно-східних "абирвалгів" - тим краще. Факт.

                    Гість: Chinovnik

                    1012.12.11, 10:30

                    Если пресоеденится к евразийскому союзу. Тогда выигает

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна