Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Чи залишився в українців вибір?

ЦВК відмовилась оголошувати вибори в Верховну Раду весною 2011 року. Вибори відбудуться осінню 2012. Якщо взагалі коли відбудуться. Бо , як казав Насреддін, до того часу або падишах помре, або сам Насреддін, або осел здохне.
Відповідь на питання - а що далі? - потроху проявляється в свідомості. Але цікаво, що про це думають інші?
20

Коментарі

122.11.10, 19:57

Горевали из-за ручного управления экономикой, а теперь-всей страной в таком режиме будут руководить.Куда поведёшь нас, Сусанин?Потому, как иначе на Януковича не назовёшь...
Правда необходимость в проф.Чечетове отпадает-махальщика уже не нужно.Чем мой любимчик займётся.Я буду следить за его судьбой.

    222.11.10, 20:06Відповідь на 1 від Мари_НКа

    І ще довго ми зможемо "милуватися" харею ( негарне слово, але обличчям я назвати не можу ) Литвина. Думки про цього гада можуть душу християнина до пекла довести .

      322.11.10, 20:15Відповідь на 2 від претендент

      Точно-гад продажный-бесхребетный!

        анонім

        422.11.10, 20:29

        Коли б ці вибори не відбулися,вони нічого не змінять! Потрібно міняти всю прогнилу антиукраїнську систему! Коли граєш з шулером за його правилами-програєш все...А те що в нас зоветься політикою-це коли з народом грають шулера на декілька рук.Хто б з них не виграв-гроші чесно роздерибанять....

          анонім

          522.11.10, 20:31

          імпічмент і перевибори до вр - єдиний вихід....
          хоча невідомо до чого це нас приведе,але головне того зека і тих бандюків від влади забрати! бо з України нічого не лишиться!

            анонім

            622.11.10, 20:32Відповідь на 5 від анонім

            єдина надія на Свободу....остання надія, може хоч вони не зрадять істинних інтересів України....

              722.11.10, 20:39Відповідь на 4 від анонім

              Хто зна? Що систему міняти треба, я і не заперечую. Але вибори - один з МИРНИХ способів змінити систему. Комусь, звичайно , імпонує і немирний шлях. Проте, я думаю, ви знаєте, що то - найкраща пора для всіляких мародерів. Людей шкода.

                Гість: innes_48

                823.11.10, 06:47

                Не так давно була опублікована стаття "Тягнибок — «ледокол» Януковича?" http://www.segodnya.ua/blogs/korotkovblog/14194052.html
                Там є над чим подумати. І думки не дуже втішні.

                  923.11.10, 08:03

                    1023.11.10, 09:11Відповідь на 8 від Гість: innes_48

                    Який він льодокол? Скоріше, брандер для спалення бюту.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна