хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

В Луганську відкрили пам’ятник жертвам націоналістів з ОУН-УПА

Новина з мого рідного міста, яка, чесно кажучи, мене вразила. В Луганську відкрили пам’ятник «Жителям Луганщины, павшим от рук карателей-националистов из ОУН-УПА».

http://glavcom.ua/news/10691.html

Датована ця новина 9 травня. Вже й не знаю, чи саме в День Перемоги цей пам’ятник відкривали?

Ось мої думки стосовно такої події. По-перше, наскільки мені відомо, вояків ОУН-УПА в Луганській області не було. Кажуть мені, що жертви самі їхали на Західну Україну. В такому разі - мова йде про співробітників НКВС?

І чому подія в ці дні (найімовірніше, саме в день 9 травня)  не направлена на покращення життя ветеранів? Чому навіть відкрито пам’ятник не ветеранам, не захисникам Вітчизни? Чи немає в самому факті відкриття такого пам’ятнику просто спроби ще більше роздратувати як прибічників ОУН-УПА так і їх противників. Зіштовхнути лобами народ України? Це таким чином пан Олександр Єфремов, який був присутній на відкритті, виконує передвиборне гасло Президента України - "об’єднати всю країну"? Мені такий спосіб видається трохи дивним...
24

Коментарі

Гість: dairy2011

111.05.10, 22:28

можно подумать жертв от ОУН-УПА не было?

    211.05.10, 22:30Відповідь на 1 від Гість: dairy2011

    Ще раз уточню, жертви в Луганську? В Луганській області? Особисто мені дивно... Може, я чогось не знаю?

      311.05.10, 22:31

      В Симферополе такой памятник установили. Он довольно неказист.
      Надо его перебазировать во Львов .

        Гість: Хозяин (С)

        411.05.10, 22:32

        Это памятник жертв от страительных организаций , пастрадавших от гастрабайтерав с Запада Украины!

          511.05.10, 22:33

          ... да, вроде крымчан-жертв УПА нет. А надо было жертвам татарских карателей памятник установить (исправил опечатки))

            Гість: dairy2011

            611.05.10, 22:34Відповідь на 2 від Андрій Guard

            С Востока Украины направляли учителей и врачей, которых западноукраинские фашисты жестоко убивали.

              Гість: Хозяин (С)

              711.05.10, 22:34

              ... да, вроде крымчан-жертв УПА нет. А надо было жертвам татарских кареталей пасятник установить.Пасятник - это крута, тоесть бааальшой писсюар с крзырюком и какардай воинав УПА!

                Гість: dairy2011

                811.05.10, 22:35Відповідь на 3 від фон Терджиман

                согласен. если львовяне такие "свидомые" как считаюбт себя то инициативно должны были поставить такой памятник

                  911.05.10, 22:41Відповідь на 6 від Гість: dairy2011

                  С Востока Украины направляли учителей и врачей, которых западноукраинские фашисты жестоко убивали.В які роки? Скільки було направлено вчителів та лікарів? Скільки було вбито і ким? Чи відкидаєте Ви можливість провокативних розправ співробітниками НКВС з перевдяганнями і т.п.? І терміном "западноукраинские фашисты" Ви називаєте всіх вояків ОУН-УПА? Чи кого Ви маєте на увазі?

                    1011.05.10, 22:42Відповідь на 6 від Гість: dairy2011

                    С Востока Украины направляли учителей и врачей, которых западноукраинские фашисты жестоко убивали.а куда подівались вчителі і лікарі з самої західної україни?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна