Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Кілька фактів з життя Романа Шухевича

Підсумки і напрямки

Богдан Чайківський

“ФАМА” - РЕКЛАМНА ФІРМА РОМАНА ШУХЕВИЧА
(уривок з книги)

***
   З Романом я побачився аж у червні 1941 року, коли вже почалася війна і “Нахтігаль” примарширував до Львова. Роман якраз пережив велику трагедію, бо знайшов свого брата Юрка замордованого в тюрмі НКВД на вул. Лонського. Батьки були схоровані, бідні. Я часто заходив до них, майже щодня, бо жив недалеко, на сусідній вулиці Малаховській. Я сидів з Романом на сходах вечором. Він мені казав, що німці ніколи війни не виграють. Я йому на це: “Ти не бачив совєтської армії?” А він далі говорив що все ж таки війну виграють англійці і совєти.
  
14

Коментарі

118.02.10, 14:19

    218.02.10, 14:21

      319.02.10, 00:48

      "свій і мені можна довіритись, виливав стільки різного негативу щодо совєтів і москалів, стільки ненависті, аж мені ставало м’яко кажучи - огидно: ну що я йому? - колектор каналізації?"
      Да, война сильно травмирует человека, психически.
      У Мирча Элиаде читалю В архаичных обществах для воина существовал ритуал снятия вины (особенно, если он убил врага), напряжения после битвы. А в современных обществах такого нет! И более того, страшно смотреть, как небойцы, просто политики и демагоги, по умыслы или по незнанию растравливают раны, не собственные.

        419.02.10, 09:10

        +
        Хочеться вірити, що ми не повернемось у недавнє минуле, не дамо забути і знищити те за що боролись наші ГЕРОЇ.

          519.02.10, 10:05

            619.02.10, 10:24Відповідь на 3 від Азат Къырым

            Ви дуже і дуже праві.

              719.02.10, 13:46

              Роман Шухевич - наш герой!!! Справжній герой України!!!
              Слава Україні! Героям Слава!!!

                819.02.10, 15:57Відповідь на 6 від Богдан Бо

                Ви дуже і дуже праві.Проте не можна сказати це про вас.Краще та лiпше за все,як ви,виiхати з агресивного Донецька у Львiв та попиваючи каву,писати памфлети про те,що було,нiчого не плануючи на сьогодення.А я лишилась.Я-"колектор каналiзцii",як ви з огидою називаэте тих,хто живе серед донбаського лайна i намагаэться бути чесним i чистим душею та перед законом.Можливо я не роблю стiльки корисних справ,як ви,але i не тiкаю вiд своэi долi,не живу за-принципом:"Рыба ищет где глубже,а человек_где лучше".

                  919.02.10, 16:02

                  I ще дозволю собi одну пораду вельмишановному автору.Не сипте бiсер перед свинями.Тих,чиi очi заселяэ ненависть,-ви не переконаэте,а той хто хоче знати правду_вiн ii знайде.

                    Гість: Ingrey

                    1019.02.10, 18:11

                    Погоджуюсь і підтримую думку автора . Героям Слава!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна