хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Початок краху...

   Мені вже набридло нагадувати кожному "правовірному тимошенківцю" початок розколу помаранчової спільноти: що його розпочала саме Юля Тимошенко і що не Ющенко її вигнав з прем'єрства, а вона сама гучно грюкнула дверима, перейшовши у опозицію до Ющенка, який просто змушений в такій ситуації піти на поклін до Віктора Януковича за голосами на обрання новим прем'єром Єхануова. Підписаний тоді меморандум став початком політичного відродження Віктора Януковича, але я не думаю, що хтось може закинути Ющенку добровільність цього вчинку - мусів.  Цілком справедливим прозвучало нарешті (!) щире зізнання Віктора Ющенка, що найбільшою його помилкою за всі минулі роки це була Юлія Тимошенко. І я так вважаю від часу проголошення т. зв. "корупційного скандалу", який закінчився досить дивно: злочини корупції не були доведені, а головні обвинувачені незабаром опинились в таборі своїх опонентів - БЮТі.  
   Від того часу (2005  - !) в помаранчевому роз'єднанні (!) почалась просто "вялотекуча політична шизофренія", яка цілком логічно призвела до 7 лютого 2010, тобто повного краху! 
   Нижче для бажаючих освіжити память я наводжу статтю по цій темі, а що в ній мене вражає найбільше, коли я скачував з архіву "Української правди" - 0 у коментарях, що і дивно, і символічно!  Дійсно: коментарі зайві.

58%, 11 голосів

37%, 7 голосів

5%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
14

Коментарі

117.02.10, 18:52

....

    217.02.10, 18:57Відповідь на 1 від Mamay_

    ....Це точно: повний .....

      317.02.10, 18:58Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Припиніть виправдовувати того слимака...

        417.02.10, 19:07Відповідь на 3 від Mamay_

        Припиніть виправдовувати того слимака...Шановний, ви, напевно, не знайомі з моїми попередніми дописами про Ющенка - я його не виправдовую і не буду, а навпаки!
        Я зрозумів ваші "....." як чисте поле дій і планів на майбутнє!

          Гість: M@ESTRO

          517.02.10, 19:33

          совершенно верно. И если бы эта шавка не кусала ту руку, которая вывела ее в первые эшелоны власти, то может быть и не пришлось бы суды заказывать. Но слишком разные они и задачи, чисто для себя, они ставили различные. Объединяла их лишь одна жажда власти любой ценой, вот она их и погубила.

            618.02.10, 08:17

            Вина в случившемся одинаково лежит на двух рассорившихся сторонах.
            Слушать откровения о самых больших ошибках - смешно и грустно одновременно.
            Сколько этих ошибок ушло от Ющенко за всю его каденцию?
            Кинах - ошибка.
            Мороз - ошибка.
            Жвания - ошибка.
            Тимошенко - ошибка.
            И только один человек в стране безошибочный - его величество Защитник Нации, человек, которого так и не поняли...
            Президент приходит для того, чтобы объединять народ. В этом и должна быть его мудрость. Чтобы удовлетворить чаяния донецких шахтеров и галицких заробитчан. А не "тыкать" журналистам и не унижать прилюдно донецких руководителей. И строить не Арсеналы, а больницы в Макеевке, закрыть раз и навсегда языковой вопрос в соответствии с известной всем Хартией.
            А на самом деле было обычное пустозвонство. Не более

              718.02.10, 13:59Відповідь на 5 від Гість: M@ESTRO

              Ну везуха в розумінні НЕ! Писав комент, а світло вибило...
              Пригадую, що там було: "кожен політик прагне влади всякою ціною, але куди важливіше, як він тою владою зуміє скористатись. Ющенко і Тимошенко не зуміли, подивимось тепер на Януковича...

                818.02.10, 14:02Відповідь на 6 від dugme

                Ющенко був продуктом совдепіської формації: я начальник і я один розумний - всі інші є дурні і повинні мене слухати...
                Тимошенко вже нова генерація "кучмізму": я вас "кришую" - ви мені оплату і вірність.
                А пустозвонами були ми всі!

                  918.02.10, 21:23

                  З перших слiв викликаэ вiдразу вiдверта брехня!Виявляэться,не виживший з розуму бджоляр вигнав Тимошенко з прем"эрства,а iй самiй так схотiлось?НЕ нiкчема,не зробивший для Украiни нiчго за 5 рокiв ,кумовi Петру Олексiйовичу пообiцяв ту ж саму посаду,що й Юлi,яка закликала народ на Майдан i особистими зусиллями ,як нiхто iнший привела його до перемоги?Балакун знайшов собi роботу в Арсеналi_хай там доживаэ вiку,в горщики та ночви заглядаючи та спостерiгаючи,як янучари з подачi його нелегкоi лопатоподiбноi руки,над Украiною знущаються!А ви,панове львiв"яни,сидiть собi за фiлiжанкою кави про "скорбнi нашi дiла калякайте".Вже не потрiбно буде до волинян чи вiнничан чiплятись за "русизми"та москалями обзивати.Тепер з вашого мовчазного дозволу та саботажу на виборах,будемо ВСI на "фенi ботати"!

                    Гість: M@ESTRO

                    1018.02.10, 23:33Відповідь на 7 від Богдан Бо

                    Ваши мысли заслуживают уважение даже в лагере оппонентов. Я всегда, не смотря ни на что, считал Вас разумною людиною .

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна