хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Як країні вийти з глухого кута?



Янукович з Тимошенко не поступляться один одному. Розрив у другому турі буде незначним. 

Обидва кандидати будуть скликати свої Майдани. Організація третього туру виборів нічого не змінить. 

Схоже, що Віктору Ющенку треба буде стати миротворцем і шукати вихід з глухого кута. 

Але, де ж його знайти? Що скажете? Давайте разом писати рецепт, пані і панове!
11

Коментарі

Гість: irish-cream

15.02.10, 17:02

пристрелить всю эту тройцу

    25.02.10, 17:12

    революція тре по ходу і справжня, а то так і будемо теліпатись

      Гість: tridesyatiy

      35.02.10, 17:16

      сейчас люди на так уже всех заепавших "майданах" собираются только за деньги.
      А повторения революции хрен кто дождется- люди уже наученные горьким опытом 2004

        45.02.10, 17:32

        Думаю, буде довга судова тяганина. І разборкі в парламенті.

        Може закінчитися тим, що Янукович стане президентом, а Тимошенко залишиться прем’єром.

          Гість: Ingrey

          55.02.10, 17:35

          Булоб краще, якби в нашій нації не було москалів, жидів, та іншої нечисті, тоді і не буде таких роздільностей. А так прийдеться надіятись на те, що свідомих людей буде більше, аніж тих кацапів, що намагаються любим чином захопити нашу націю.
          Слава Україні!

            Гість: братЧортомлик

            65.02.10, 17:45

            вихід один призначити Януковича пожЫзнєним послом до Росії

              75.02.10, 17:55

              Я прогнозую, що Янукович буде мати досить значний відрив у голосах, тому всі спроби судових позовів, а тим паче нового майдану є малоймовірним, принаймні по настроям у Льовові це буде так. Звичайно, що більшість тут будуть голосувати за Тимошенко, але не від дійсно за неї, скільки від необхідності проти Януковича.
              Але загальний настрій вже як на цвинтарі і походу на Київ ніхто не думає робити заради Тимошенко...

                Гість: Joanna Dee

                85.02.10, 18:30

                залишатися людьми і робити щось спільне на місцях, починаючи з культурно-мистецького закінчуючи громадським представництвом у владі. все таки 5 років нас змінили, не думаю, що комусь наново хочеться в задницю часів Кучми.

                  95.02.10, 18:42Відповідь на 8 від Гість: Joanna Dee

                  залишатися людьми і робити щось спільне на місцях, починаючи з культурно-мистецького закінчуючи громадським представництвом у владі. все таки 5 років нас змінили, не думаю, що комусь наново хочеться в задницю часів Кучми.подивимося скільки відсотків проголосує цього разу за "назад до кучмізму"

                    Гість: Shadoi

                    105.02.10, 19:57

                    Ющенко миротворець???? Тьху, та він тільки поливати брудом здатен. Тріпло, бидло і зрадник, от хто такий Ющенко. Фу! Нестрималась

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна