Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

«Подільник» Тимошенко–організатор убивств Чорновола та Гонгадзе?

«Виктор Медведчук – человек исключительно компетентный, последовательный в своих действиях и, безусловно, надежный. Как настоящий патриот, он отстаивает прежде всего интересы своей родной Украины... К нему очень серьезно прислушиваются люди, от которых зависит принятие решений, причем, не только на Украине, но и в России»                                                      В.Путін, президент Росії в 2000-2008 рр.

Віктор Медведчук – фігура одіозна і неоднозначна. Про нього не писав, мабуть, лише лінивий. Говорити про цю постать тепер видається банальним, але не згадати його «не злим тихим словом», на мою думку, є ще більш неправильним. Адже факт підтримки Медведчуком одного з реальних кандидатів в президенти – Юлії Тимошенко – говорить про те, що цей політик розраховує всерйоз і надовго повернутися. А якщо він повернеться, то Україна ризикує поринути в болото кучмізму, явища, яке у нас, чомусь, якось дуже швидко забули. А дарма! Тож, щоб упередити ренесанс кучмізму «під скіпетром» вже Юлії Тимошенко, мій обов’язок ще раз наголосити на тих темних справах, які «сірий кардинал» української політики утинав під час президентства Леоніда Кучми.

22

Коментарі

112.01.10, 01:03

Лично я ничего плохого о кучмизме не скажу кроме того, разве, что тогда был очень дороги трафик и подключение.

    Гість: godik2010

    212.01.10, 01:05

    пашматри какие у меня ворованы ухи

      Гість: ЮДИФЬ

      312.01.10, 01:10Відповідь на 1 від Азат Къырым

      Лично я ничего плохого о кучмизме не скажу кроме того, разве, что тогда был очень дороги трафик и подключение.

        Гість: galisa

        412.01.10, 01:29

          512.01.10, 01:50

          Не зайве нагадування громадянам, що пишаються короткою пам'яттю.

            612.01.10, 07:53

            добре що подільники Яника не такі пагані та і він цяця

              712.01.10, 08:16

                812.01.10, 09:45

                Щодо побиття студента. Треба знати, що Медведчук був не просто в ДНД. Він був у КООД. А це - молоді люди, треновані для рукопашного бою. Навчені професійно впокорювати тих, хто "коє гдє у нас порой", та робити боляче. КООД, звичайно, був утворений не для знущання над студентами, а для боротьби зі злочинністю. Але у разі зловживання - треба розуміти, що побиття мало бути не дилетантським.

                  912.01.10, 09:48

                  Щодо Фаїни та єврейства. Не пам'ятаю, чи є ще якісь аргументи у книзі Чобота з цього приводу, але Фаїна - ім'я грецького походження і є у православних святцях. Це ім'я не годиться як ознака єврейства. До того ж: Ну, а як і єврейка, то що, це само по собі гріх, чи що?

                    1012.01.10, 11:50

                    Цікава версія.

                    Не знаю, чи правдива. Але, принаймні, Медведчук -- людина дуже "мутна"... Не прозора.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна