хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Про педофілію грип слово замовив.Або питання, які мене турбуюуть

1( куди подівся артеківський скандал?

2( чому грип виник ?

3( скількох хворих карантинизовано ?

4( чому ми везем зразки в європу, якщо у нас закуплено лабораторії?

5( чому лише один козел відбування?  http://focus.ua/incident/77093

6(чому раніше не було оксалінової мазі?

Дивлюся я на оце все і бачу: якісь політичні жмуріки ґвалтували дітей, займались гомосексуалізмом. бучу підняли під небо. потім різко всі на грип поболіли і все стихло.змінились прероготиви.

Якось так випадково померлих на пневмонію (запалення легень) почали перевіряти на свиніячий грип. типу до цього люди від запелень не помирали і не отримували ускладнень скажімо на нирки.

далі. жодного прізвища померлих, ну типу з моральної точки зору. згоден. але де ці люди працювали, де прожиали? "на тернопільщині хворий помер від каліфорнійського грипу". шановні, де на тернопільщині? тернопільщина це що, одна вулиця?

так от, чому не ведуться пошуки джерела інфекції? особа Х померла від грипу, каліфорнійського. вона десь працювала. отже контактувала із 2-3 співробітниками. ну хоча б із охоронцем, прибиральницею, начальником відділу. + контактував із близькими. це ще + 2 особи і того 4. + користувався транспортом, відвідав лікарню, там лікувався. і того ланцюжок має в себе включити мінімум 10-20 осіб, які підхопиили вірус.

це арефметична прогресія. але чомусь на тернопільщині поодинокі випадки свинячого грипу і масові звичайного. ШАНОВНІ, НЕ КЛЕЇТЬСЯ.

памятаю, коли у класі із 20 учнів сиділо 10 і карантину не вводили. говорили мало хворих. що тепер змінилось?

 

і ще. чекаємо з нового року другу хвилю. з нею і другу хвилю карантину. вопрос. як діти здаватимуть тестування?

 

АГОВ! НАРОД! ЦЕ ЗВИЗДЕЦЬ, ЯКИЙ МАЄ БАГАТО ПИТАНЬ!

чому ніхто не цікавиться ними?

 і наостанок. я писав про можливе введення військоо стану і зрив виборів. з вуст журналістів СТБ прозвучала така інформація. типу, дослівно, який військовий запропонував увести надзвичайний стан.

 

шануймося браття!

15

Коментарі

15.11.09, 11:01


Та запитувати то ми запитуємо – відповідати нікому. НЕ до дурниць усім сьогодні. Треба якось до корита доповзти, а народ собі раду дасть, як, зрештою і раніше давав.
Рятуйтесь панове самі і готуйтесь до цілування в зад наших вождів, вождят і усіх решту "доброчинців наших"

    25.11.09, 12:03Відповідь на 1 від zmi_j

    дякую. куди дівся артеківський скандал?

      35.11.09, 12:32Відповідь на 2 від gam-ua

      Ну, якщо фактів не "знайшли" – то все плавно замяли. У нас же ж головне - процес

        45.11.09, 13:30

        для тих, хто розкусив цей лохотрон - дарую коротеньке, але прикольне відео з Франції
        http://oko.if.ua/?p=4196

          55.11.09, 13:59

          прошу автора замінити матюки адекватнішими словами, інакше я сама повиправляю їх, або видалю цю актуальну замітку з ефіру

            65.11.09, 15:05Відповідь на 5 від TatianaR

            дякую що відразу не видалили. дякую що хтось виправив.

              75.11.09, 15:08Відповідь на 6 від gam-ua

              та це я виправила, бо таки актуальна замітка...
              хоча мій директор із отим грипом у лікарні вже другий тиждень знаходиться

                86.11.09, 09:22

                АГОВ! НАРОД! ЦЕ ЗВИЗДЕЦЬ, ЯКИЙ МАЄ БАГАТО ПИТАНЬ!

                чому ніхто не цікавиться ними?
                Схоже, що i.ua просто не зовсім та спільнота. А взагалі тема - боян. Все це давно обговорюється на форумах. На "Майдані" практично моментально всі ці питання озвучувалися, як тільки виникали обставини.

                Окремо скажу щодо надзвичайного стану і подібного. Поточні президентські вибори можуть бути використані для фактичного територіального розчленування України. Скіпальський пропонує хунту й "учредітєльноє собраніє", а російські політтехнологи поширюють мислебацили про те, що буцім-то ось-ось Росії нічого не залишиться, як врятувати більшу частину України від загарбання Польщею, Румунією та Угорщиною. Так, ще Туреччину забув.
                Отже, будьмо уважні щодо провокацій.

                  96.11.09, 10:41

                  идеально ! все мои мысли, и самому писать не надо

                    106.11.09, 19:21Відповідь на 8 від starina_leon

                    а російські політтехнологи поширюють мислебацили про те, що буцім-то ось-ось Росії нічого не залишиться, як врятувати більшу частину України від загарбання Польщею, Румунією та Угорщиною. Так, ще Туреччину забув.
                    Отже, будьмо уважні щодо провокацій.
                    похоже это параноики укронацисты старательно и бесплатно распространяют эти настроения )))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна