хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Ющенко про Мазепу, Полтаву і прояви малоросійства



Президент України Віктор ЮЩЕНКО розкритикував мерію Полтави за зволікання з установкою пам`ятника гетьману Івану Мазепі і заявив, що вважає причиною цього «прояв малоросійства».

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на брифінгу на Сорочинському ярмарку в Полтавській області.

В.ЮЩЕНКО закликав найчисленнішу фракцію в Полтавській міській раді – фракцію БЮТ – і мера Полтави Андрія МАТКОВСЬКОГО сприяти установці пам`ятника Гетману у місті.

"Я особисто звернуся в мерію Полтави із цим проханням. Це ваш... обов`язок, щоб на цій землі ухвалити рішення про встановлення пам`ятника Мазепі... Мер Полтави топчеться по українській гідності", – сказав В.ЮЩЕНКО.

Також Президент звернувся до всієї полтавської громади з проханням посприяти встановленню пам`ятника.

Нагадаємо, рішення про встановлення пам`ятника було ухвалене Полтавською міськрадою 22 серпня 2008 року. Планувалося, що пам`ятник Гетьману встановлять у Полтаві на Соборній площі до дня Незалежності. Проте через непорозуміння, що виникли між ОДА і мерією Полтави, пам`ятник планується відкрити у вересні.

УНІАН
12

Коментарі

Гість: папаСолик

120.08.09, 09:35

Тебе что больше написать не о чем? Подкидываю тему - вчера первый день Сорочинского ярмарка а на блогах ни гугу - тишина. Ты же вроде журналист и полтавчанин к тому же - вот тебе и карты в руки,стиль написания только выбери поинтересней,с байками,шутками и пр. а не про то,что А.В.Ющенко открыл ярмарку......

    220.08.09, 09:38Відповідь на 1 від Гість: папаСолик

    я пишу про те, що примушує думати (навіть, якщо це копіпаст)

      Гість: Медвед-Превед

      320.08.09, 09:38

      Кагда уже откроют памятник Ющенко?

        420.08.09, 09:39Відповідь на 3 від Гість: Медвед-Превед

        Кагда уже откроют памятник Ющенко?після Тимошенко, Януковича і Яценюка...

          Гість: папаСолик

          520.08.09, 09:40Відповідь на 2 від Тарас Токар

          я пишу про те, що примушує думати (навіть, якщо це копіпаст)Талант иссяк? или так проще?

            620.08.09, 09:41Відповідь на 5 від Гість: папаСолик

            я пишу про те, що примушує думати (навіть, якщо це копіпаст)Талант иссяк? или так проще?свої "таланти" я використовую на сайті "Майдан"

              Гість: папаСолик

              720.08.09, 09:46Відповідь на 6 від Тарас Токар

              я пишу про те, що примушує думати (навіть, якщо це копіпаст)Талант иссяк? или так проще?свої "таланти" я використовую на сайті "Майдан"Понятненько........

                Гість: Agad

                820.08.09, 09:52

                а можно и мне памятник?
                не ну а что? всем значит можно а мне нет

                  920.08.09, 09:56Відповідь на 8 від Гість: Agad

                  а можно и мне памятник?
                  не ну а что? всем значит можно а мне нет
                  Зроби для України стільки, скільки зробив Мазепа (читай тут - http://www.mazepa.name/biograph/mazepa1.html ) і тобі поставимо

                    Гість: Agad

                    1020.08.09, 09:58Відповідь на 9 від Тарас Токар

                    у меня неоднозначное отношение к его деятельности, так что небудем разводить полемику

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна