хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

За Україну!

Щоб усім кацапам Ногу свело!
https://youtu.be/nSfWKA0qrok https://youtu.be/_HNyl-Thqik https://youtu.be/_HNyl-Thqik
3

Коментарі

111.08.22, 23:35

придурок ... танці на костях.

    211.08.22, 23:51Відповідь на 1 від Guest*

    придурок ... танці на костях.Подивись другу пісню. Може це й було з мамбахара мамбару, але зараз це життєва позиція, як у Андрія Макаревича, Лії Ахеджакової чи Марка Фейгіна, які при всьому безумстві ситуації не припиняють себе називати росіянами, але при цьому - на боці України!

      311.08.22, 23:53Відповідь на 2 від Полина_Я

      придурок ... танці на костях.Подивись другу пісню. Може це й було з мамбахара мамбару, але зараз це життєва позиція, як у Андрія Макаревича, Лії Ахеджакової чи Марка Фейгіна, які при всьому безумстві ситуації не припиняють себе називати росіянами, але при цьому - на боці України!квиток в рай не продається.

        Гість: Inna_19

        412.08.22, 00:09

        Він казав, що наполовину етнічно українець, родичі в Дніпрі, на четвертину єврей і на четвертину росіянин. Зараз в Америці, то може рота розтулять.

          512.08.22, 00:12Відповідь на 4 від Гість: Inna_19

          Він казав, що наполовину етнічно українець, родичі в Дніпрі, на четвертину єврей і на четвертину росіянин. Зараз в Америці, то може рота розтулять.Пугачева і Галкін теж зараз можуть розтулять...і до цього розтуляли!

            Гість: Inna_19

            612.08.22, 00:22Відповідь на 5 від Полина_Я

            Так, але з Галкіна іноді лізе "вєлікорускость". Нещодавно він вєщал в Ізраелі: "Они (иностранцы) не знают, где Украина и Казахстан. О России они думают, что у нас тут балалайки и медведи".
            Зараз всі знають, де Україна. І Казахстан в них в новинах фігурує давно (принаймі, в французькому ЛеМонд, який я почитую). Після цієї його фрази Галкін мені зовсім став нецікавий.
            Можно вивезти дівчину з росії, але росію з дівчини (хлопця) не вивезеш.

              712.08.22, 00:40Відповідь на 6 від Гість: Inna_19

              Аналогія про село і людину тут не дуже доречна, бо, наскільки мені показує мій життєвий досвід, саме у тому ж селі простакуваті люди, але водночас - совістливіші! у більшості своїй, аніж вихідці з міста

                812.08.22, 00:42Відповідь на 6 від Гість: Inna_19

                Так, але з Галкіна іноді лізе "вєлікорускость". Нещодавно він вєщал в Ізраелі: "Они (иностранцы) не знают, где Украина и Казахстан. О России они думают, что у нас тут балалайки и медведи".
                Зараз всі знають, де Україна. І Казахстан в них в новинах фігурує давно (принаймі, в французькому ЛеМонд, який я почитую). Після цієї його фрази Галкін мені зовсім став нецікавий.
                Можно вивезти дівчину з росії, але росію з дівчини (хлопця) не вивезеш.
                гірше російських вошей - тільки українські гниди!

                  912.08.22, 00:48Відповідь на 3 від Guest*

                  придурок ... танці на костях.Подивись другу пісню. Може це й було з мамбахара мамбару, але зараз це життєва позиція, як у Андрія Макаревича, Лії Ахеджакової чи Марка Фейгіна, які при всьому безумстві ситуації не припиняють себе називати росіянами, але при цьому - на боці України!квиток в рай не продається.Не думаю, що ці люди купують собі індульгенцію, якщо простежити весь їх життєвий шлях, творчість, погляди і світосприйняття

                    Гість: Inna_19

                    1012.08.22, 00:53Відповідь на 7 від Полина_Я

                    Не знаю, я так завжди кажу. Просто іноді з людини не "вивезеш" її походження або виховання. Це факт, не добре і не погано. Мої предки всі теж з села (як і у більшості українців).

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна