хочу сюда!
 

Torina

34 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 34-52 лет

Правда і кривда до 9 травня

Правда і кривда до 9 травняДавно мучусь над темою, щодо «правда через кривду», яку народна приказка виражає як: «біда вимучить – біда й виучить». У мене це вийшло як переробка відомого вислову: «дурний вчиться на своїх помилках, а розумний – на чужих» у такий формі: «людина вчиться на чужих помилках, а розумнішає тільки на власних». Скільки б ви не вчились і не знали, але допоки самі не зробите і не отримаєте свій результат – всі знання є просто інформація. То є теорія, а тепер до реалій перейдемо.

Існують дві діаметральні точки зору щодо окупованої частини Донбасу: перша, що віддати і забути, а друга: відвоювати. Перші доводять, що ця частина України – довбане в прямому і переносному сенсах ОРДЛО є як гангрена для здорового тіла і то є чиста правда. Власне тому влада РФ намагається «мирно» повернути ці землі на своїх гангренівських умовах до складу України. Другі ж кажуть, що треба просто зібрати військо і одним раптовим ударом все відвоювати, наводячи за приклад війну під час розвалу Югославії, коли Хорватія відбила свої окуповані землі в Сербії. Хоча аналогія в цілому правильна, проте маємо визнати, що Україна не є Хорватія, а Сербія не є Російська Федерація за військовою потужністю. Власне, керівництво РФ давно підчікує того моменту, щоб показати свою силу на Україні. Ось де немає граматичної суперечки, бо «на» означає саме – НА! РФ хоче на прикладі України показати світу силу свого військового потенціалу, подібно як перед тим пройшлася «вогнем і мечем» по Чечні, а у 2008 році – по Грузії. А нам такого треба? Ясна річ, що ні.

Тому я прихильник третьої точки зору, що Україна не повинна зрікатися жодного клаптика своєї території з Кримом і Керченською протокою включно, але і воювати за то немає чого занадто, бо не є для нас воно важливо, а навіть навпаки. Почнемо з того, що Крим і Донбас завжди були дотаційними регіонами, а не прибутковими, як хтось про то думав: псевдо-годувальники України насправді себе не годні прогодувати. І останні події це яскраво довели, що і Крим, і ОРДЛО існують зараз виключно завдяки значним дотаціям з бюджету РФ, як перед тим смоктали соки з нашого бюджету, але при тому ще люто ненавиділи Україну. Я вважаю, що треба розрізняти антидержавну пропаганду з боку ворогів зовнішніх та внутрішніх, і просто людську дурість, тупість, захланність. Також я перепрошую, але рівень патріотизму на Київський горах не набагато перевищував патріотизм Кримських гір чи Донецької височини, тобто проводити якусь посилену пропаганду у тих регіонах з Києва навіть якось смішно звучить: сама столиця є денаціоналізована. Не раз і не два бував у київській резервації україномовного середовища, що саме заледве виживало, а де вже, щоб агітувало і парадувало. За приклад маєте цьогорічне 28 квітня, де в параді на честь «Дивізії «Галиччина» в Києві вийшло всього кількасот люду, яке і яких засуджує навіть теперішній директор Інституту Національної пам'яті України якийсь там тов. Дробович  на своїй сторінці у Фейсбуці. Ви розумієте рівень українського патріотизму на 7-му році війни? На 30-му році Незалежності України! Після такого в чому винуваті Донбас і Крим, Закарпаття і Луганськ?  Коли Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ цю подію не відзначили – провокацій остерігаються чи ще чогось… Чого? Самих себе?! Ковід лякає, так Інтернет є! Не заразний, якби. Так що там? Нічого. Мене таке становище дико злостить, як колишнього мешканця Донецька, де проживав до 1990 року і переїхав до Львова, яко П'ємонту національного...

Перепрошую, але довідкова література свідчить, що «Після капітуляції Німеччини особовий склад дивізії здався в полон британським військам в Італії. Перевірочні комісії воєнних злочинів за вояками дивізії військ СС «Галичина» не виявили» Які ще можуть бути питання? Той же відомий «Нюрберзький процес над нацизмом» за вояками дивізії «Галиччина»,  як і всіма з УПА (!), жодних «злочинів проти людства» не виявив і ніхто ніде в суді того не довів – що не так? Колаборанти? А українці у військах Червоної армії, що потім переназвали в Радянську – це хто, як не класичні колаборанти! Сам тов. Сталін перемогу у тій війні визнав за «русским народом», то кими були всі інші народи? Гарматним м'ясом і тільки! Колаборантами! Тому для українців 9 травня є святом колаборантів і не більше того. Святкуйте, суки придуркуваті трагедію голодомору «переможців» у 1947-му році по всій Україні. І такого шизонутого антипатріотизму в Україні безліч на всіх рівнях державного керівництва, тому можуть всяку дурню вчинити. А найсумніше: з чим ми прийдемо на визволені території, як свої «підконтрольні Україні» занедбані як ну. І патріотично! І економічно! І соціально! Скрізь тільки одне маємо: «О-о-о-о, зеленоглазое такси, притормози, притормози…»

Мене, правду кажучи, тепер тільки одне хвилює, щоб не сталося як зі складами озброєння у минулі часи, де керівництво з охороною накрало неміряно, а тоді і підірвало все, що лишилося, аби сліди прикрити. Якщо і були диверсії, то для тих Чепіг хіба що червону доріжку з радощів не простеляли. Ось і зараз по-накрадуть і вивезуть, щоб в потрібний момент дати драла, а «війна все спише»…  
І будуть святкувати своє «9-те травня».

 Богдан Гордасевич
4 квітня 2021 р. (7529)
Львів-Рясне

0

Комментарии

15.05.21, 01:19

Як завжди, все насправді ще складніше, аніж у Вас.

Моя покійна бабця святкувала 9 травня 1945 року, хоча не була комуністкою аж ніяк. Святкувала кінець війни, після якої настав мир (який не який). Та й німці себе показали в наших краях жахливо. А Червона Армія була "нашою" (лапки залишу) хоча б у тому сенсі, що до неї було мобілізовано наших. Так історично склалося, що ця ознака відрізняється залежно від регіону.

Щодо СС Галичина. Одна справа — не судити конкретно когось із її вояків, інша — героїзувати всіх учасників і саму цю структуру. Ну й "наша" вона переважно лише для Вашого регіону. Ну й — на відміну від солдатів ЧА — бійці СС Галичина пішли служити Гітлеру (в т. ч. воювати проти українців із ЧА) добровільно. Тому я не в захваті від маршу й так далі. Але у Вас своя правда, розумію

  29.05.21, 21:23Ответ на 1 от Nech sa paci

  Я не вважаю пошану як героїзацію, як перемога Сталіна для мене краща за Гітлера вже тим, що я є, а інакше б...
  Ви гарно підмітили, що до ЧА добровільно не йшли, як до Дивізії чи в УПА, але суть в іншому: ми всі як засіб, а не як зміст.

   310.05.21, 17:47Ответ на 2 от Богдан Бо

   А в мене з цього приводу питання до вас - Скільке було знищено люду гітлірівцями на прикарпатті з 1941по 1943 рік

    412.05.21, 12:18Ответ на 3 от русич91

    А в мене з цього приводу питання до вас - Скільке було знищено люду гітлірівцями на прикарпатті з 1941по 1943 рік
    Значно менше, ніж загинуло під час голоду 1947 року в Україні і тодішній Бесарабії, влаштованого "визволителями" з Кремля задля винищення непотрібного їм населення в СРСР. Саме тоді майже повністю вимерла народність гагаузів, а українці вижили тому, що їх занадто багато, як зауважив тов. Жуков з думкою про виселення всіх до Сибіру.

     512.05.21, 19:22Ответ на 4 от Богдан Бо

     А в мене з цього приводу питання до вас - Скільке було знищено люду гітлірівцями на прикарпатті з 1941по 1943 рікЗначно менше, ніж загинуло під час голоду 1947 року в Україні і тодішній Бесарабії, влаштованого "визволителями" з Кремля задля винищення непотрібного їм населення в СРСР. Саме тоді майже повністю вимерла народність гагаузів, а українці вижили тому, що їх занадто багато, як зауважив тов. Жуков з думкою про виселення всіх до Сибіру.

      612.05.21, 19:26Ответ на 5 от русич91

      А в мене з цього приводу питання до вас - Скільке було знищено люду гітлірівцями на прикарпатті з 1941по 1943 рікЗначно менше, ніж загинуло під час голоду 1947 року в Україні і тодішній Бесарабії, влаштованого "визволителями" з Кремля задля винищення непотрібного їм населення в СРСР. Саме тоді майже повністю вимерла народність гагаузів, а українці вижили тому, що їх занадто багато, як зауважив тов. Жуков з думкою про виселення всіх до Сибіру. Шкода що на конкретні запитання не даєте конкретних відповідей ,тоді виникає недовіра до автора.

       78.06.21, 02:26Ответ на 6 от русич91

       Даю конкретну відповідь: ЙДІТЬ У ПУТІН, ЛА-ЛА-ЛА.
       Провокаторам і тролям тут не місце.