хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Клятий раціоналіст

Клятий раціоналіст




Артем Албул у програмі Сергія Іванова #АНТИПОДИ: ковід-дисиденство та його наслідки весілля від Клятого Раціоналіста та найбезглуздіший конкурс як працює індустрія фейків що не так з Adme та Znaj як правильно спілкуватися з антивакцинаторами та адептами пласкої землі український ютуб та найцікавіші канали як україномовному вижити в русифікованому місті чому російськомовні українські блогери - це рутьюб Шарій та інша дичина де знаходиться точка G та ін.

2

Коментарі

125.11.20, 14:31

Хм, цікаво послухати, дивився кілька його відео.

    225.11.20, 14:33

    Щодо російськомовних українських блогерів є єдиний недолік: на їхні дописи злітаються російські коментатори, причому часто це або боти, або політично трахнуті Путіним і Дугіним у голову. Тобто читаєш допис, а в коментарі краще взагалі не дивитися, бо ригати хочеться. Більше суттєвих недоліків не бачу.

      325.11.20, 14:34

      Приклад — ютуб-канал Ukrlife TV, на якому часто трапляються цікаві відео, але куди заходять десятки росіян і сруть там, перепрошую.

        425.11.20, 21:43Відповідь на 3 від Nech sa paci

        Дякую. Мені давно насрати на думку москалів, а мені головне, щоб наше не було гівно!

          525.11.20, 22:37Відповідь на 4 від Богдан Бо

          Та я розумію, але неприємно, коли на нашій і так не зовсім чистій медіа-території чужі смітять, ригають і випорожнюються.

            625.11.20, 22:37Відповідь на 4 від Богдан Бо

            Ригати — це теж випорожнюватися. Вийшло не зовсім красиво сформульовано.

              710.12.20, 09:58Відповідь на 6 від Nech sa paci

              Коли я за Ющенка підключив собі Інтернет - отоді був шокований усім тим, про що ви написали, а зараз в порівнянні з тим у нас стало чисто відносно того.