Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Рік без Порошенка-президента

Рік без Порошенка-президента



Минув рік, як відбулася законна переміна влади в Україні, яка довела в абсолюті існування в Україні демократичного устрою, тому що переможцем став такий кандидат у президенти, що увесь Світ був заскочений подібною несподіванкою. Якщо в обранні зека Януковича була хоч якась політична і соціальна обумовленість, то в обранні блазня Зеленського розуму шукати годі. Але мова не про те убожество, а про те, що багатьом стало зрозуміло хто такий насправді Петро Порошенко і ким він був для України та її громадян під час перебування на посаді президента.
Так, були помилки, бо була робота, а як відомо, що не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Хоча зараз у нас при владі такі, що краще б вони нічого не робили, оскільки окрім помилок не буде нічого. Багато хто почне тепер згадувати, як було за Пороха добре і як то не цінувалося. Не даремно існує така приказка «Бачили очі, що купували? Тепер хоч повилазьте!» Справді, не потрібно було мати велике аналітичне мислення, щоб не розуміти ситуації, яку чітко визначив сьогодні у своїй критичній промові з трибуни ВРУ депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко: «Зеленський, як і обіцяв, завершив еру бідності і розпочав еру жебрацтва в Україні!» І війна війною далі горе плодить безупинно, бо не зупинено війну!
Минув рік без Порошенка-президента і стало ясніше ясного брехня і брехуни, і всі ті підбріхувачі, бо нікуди Порох не втік, а з нами, нерозумними, далі вовтузиться, навчає розуму, бо посадити його немає причин, як того не вишукують різні Портянков і Ко. І не знайдуть! Немає нічого такого злочинного за Порохом, тому висмоктують дива-дивні щодо зради у Мінську чи коло Керчі тощо. А зась! Порошенко, звичайно,  не є святим, бо всі ми люди і помиляємося, проте він твердо дотримується принципів Честі і Чесності. Саме тому всі його міжнародні стосунки були плідними, бо там точно знали, що слово Петра Порошенка стане ділом, як і обіцяв. Не вірите – перевірте. На тому і завершую. І вчергове кажу Пороху: Дякуємо! Повертайтесь скоріш назад в Президенти України! Чекаємо з нетерпінням! Слава України! Героям слава!

Шановне товариство, а давайте кожен з нас напише свою думку чим був для нього Петро Порошенко як Президент України і заповнимо інфопростір такими спогадами про річницю без Пороха-президента, бо то важливо. 

Богдан Гордасевич
Львів-Рясне
20 травня 2020 р.

4

Коментарі

121.05.20, 07:00

    221.05.20, 07:54

    Прочитай сентенцію Губермана і сам собі поясни, шоколадні яєчка обсмоктуєш з корисливих мотивів, чи тому що бовдур?

      321.05.20, 07:57

      Цих двох ворогів України і українців слід повісити на одній гиляці. Вони того варті. А поряд мають висіти і ті дебіли які цю мразь до влади приводять.

        421.05.20, 12:02

        Я вже все сказав раніше.

          521.05.20, 12:59

          За увесь час існування незалежної України не було жодного президента. Ні один не підписав присягу.

            621.05.20, 15:09Відповідь на 5 від ЯКриворожанка

            За увесь час існування незалежної України не було жодного президента. Ні один не підписав присягу.
            Так і України не існує - теж нічого не підписала.
            Думка слушна, але ж присяга суто суб'єктивна річ, бо кожен вважає, що її виконує по-своєму як потрібно.

              721.05.20, 15:09Відповідь на 4 від Nech sa paci

              Я вже все сказав раніше.
              А в мене все нове і нове.

                821.05.20, 15:11Відповідь на 2 від Мольфар

                Прочитай сентенцію Губермана і сам собі поясни, шоколадні яєчка обсмоктуєш з корисливих мотивів, чи тому що бовдур?
                Щасти з сентенціями Губермана, а я не знаю, хто то є.

                  921.05.20, 15:41

                  вообще не нравилось, зеля тоже

                    1021.05.20, 18:48

                    І це подолаємо!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна