хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Маємо право карати за помилки!

Маємо право карати за помилки!
З серії «Мішанка 2020»



Коли депутати з фракції «Слуга народу» в сесійній залі Верховної Ради України у самому її центрі коло трибуни влаштували свій флешмоб «Маю право на помилку», я був не просто здивований, а буквально приголомшений, тому що такого безглуздя навіть від народних депутатів не сподівався. Я навіть подумав, що пропустив прийняття відповідного Закону України «Право на помилку для депутатів всіх рівнів», але з полегкістю дізнався, що це просто кілька недорозвинутих членів та їх подружок з безчленних членкинь від «СН» вирішили так повимахуватися нібито на підтримку вчителів з онлайн-навчальних програм, де ті несли не знання, а якусь дурість. Ах, нічого страшного ж не сталося! Всі мають право на помилку! Перепрошую, але чи всі?!
Достеменно відомо, що літак МН-17 було збито випадково, то що? Винуватих немає? Воно ж якби «маю право на помилку»… Зайцева на педаль газу натиснула замість на гальма і купу людей вбила та скалічила – має право на помилку? А хіба Чорнобильська аварія не з такого самого переліку «маю право на помилку»? Оператор ЧАЕС помилився в критичній ситуації, яку сам же помилково створив. Можна ще і ще наводити багато прикладів, коли на оте: «маю право на помилку» – відповідь одна-єдина у формі категоричного імператива: не маєте такого права – помилятися! Особливо коли це законодавці! Їх помилки катастрофічні за своїми наслідками для цілої країни!
Для мене завжди було дивним і навіть шокуючим, коли люди зі владними повноваженнями поводилися зовсім безвідповідально, як вищезгадані нардепи з фракції «СН» – це ж просто ідеологічна диверсія і повна дискредитація найвищого органу України за нашої парламентсько-президентської республіки. Причому в межах ВРУ поставилися досить спокійно до флешмобу «маю право на помилку», бо і не такого бузувірства тут набачилися. Але ж це не означає, що інші нормальні люди, а не нардепи, до такого ганебного явища мають ставитись спокійно і без обурення. Для мене то є нардепи-падлюки! І не інакше!
Я твердо переконаний, що за помилки потрібно карати, а особливо якщо то помилки законодавчі. Ще і ще раз наголошую: ні в кого немає права на помилку! Ні у водія, ні у лікаря, ні у вчителя, ні у поліцейського, ні у держслужбовця тощо, але найбільше немає права на помилку – законодавець! Ось де особливо доречне прислів'я: сім раз відмір – один раз відріж. І все! Бо ж то є еталон для суспільного буття – Закон!

Богдан Гордасевич
15 травня 2020 р. (7528)

8

Коментарі

117.05.20, 06:53

Все написали Ви чудово!
За Законами України зараз 2020-рік від РХ, за стандартами земляків Ісуса зараз 23 ияра 5780 року, за найточнішим календарем Майя зараз 5134-й , а від якого репера Ви відрахували 7528 ???

    217.05.20, 10:22

      Гість: Ludmila80

      317.05.20, 20:26

        417.05.20, 21:01Відповідь на 1 від Леонід

        Все написали Ви чудово!
        За Законами України зараз 2020-рік від РХ, за стандартами земляків Ісуса зараз 23 ияра 5780 року, за найточнішим календарем Майя зараз 5134-й , а від якого репера Ви відрахували 7528 ???

        Відкрийте українські літописи і репер стане на своє місце, Леоніде.
        Зараз йде 7528 рік згідно літочислення за літописами!

          518.05.20, 19:06Відповідь на 1 від Леонід

          ух ты, а где посмотреть календарь который использовали при Исусе?

            619.05.20, 17:50

              720.05.20, 13:53Відповідь на 5 від Hudson Hawk

              ух ты, а где посмотреть календарь который использовали при Исусе?
              Спробуйте використати GOOGLE !

              Мені здається щось знайдете тут:
              https://jewishnews.com.ua/society/obedinyonnaya-evrejskaya-obshhina-ukrainyi-pozdravlyaet-s-lag-ba-omer-5780

              Але це не цікава мені тема, тому не вимагайте від мене каву в ліжко та академічних лекцій

                821.05.20, 14:59Відповідь на 7 від Леонід

                дякую