хочу сюда!
 

Арина

44 года, весы, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

ПреЗедент У_країни отож каже

Щойно кабінет міністрів зробив нам підарунок - карантин подовжено на місяць, а там - дасть ся чути. Це було доволі очікувано, тому що Україна виявилася звично не готовою до боротьби з коронавірусом. Вже в лютому всім думаючим було зрозуміло, що рано чи пізно коронована нечисть докотиться і до нас. Наші позеленілі бобіки, вважаючи себе чахликами невмирущими, в той самий час направо і наліво активно та досить успішно торгували медичними масками та дезінфекційними засобами в тих країнах, де корнавірус і справді вважали загрозою...
Сьогодні наш недорогий кабінет міністрів цю проблеми вирішив по своєму. На боротьбу з коронавірусом буде направлено гроші, котрі планувалося віддати на культуру (закупівля книг для бібліотек, підтримка українського кіно, фінансова підтримка книжкових фестивалів і так далі).
Тим часом преЗедент країни взявся до активного виконання наобіцяного рік тому. Казав, що весна прийде - саджати будемо? От ми з вами всі тепер по хатах і сидимо. Казав, що поверне додому усіх заробітчан? Повернув. Навіть з Росії. Пацан сказав - пацан сдєлал. Тепер на часі зарплати вчителям по 4 тисячі доларів. Після пандемії, яка от-от пронесеться ненькою і за статисткою, як обіцяв пан Ємець, вимруть всі пенсіонери, в бюджеті вивільниться значна частина коштів... Пригадуєте, лікарям він нічого не обіцяв. Що я собі думаю? Я б не тільки остерігалася його поїздок в інші держави, які супроводжуються армагедонами, я би вже починала боятися його обіцянок.
Як він буде закінчувати війну на Донбасі вже приблизно зрозуміло - це повна капітуляція. Тому що обіцяне ним - здійснюється, але в такій спотвореній формі, що пора, мабуть, підключати до боротьби з 42 річним паном 33 нещастя екзорцисіів, мольфарів, характерників, відьом та чорнокнижників... Або зашити пану рот чи відрізати язика, щоб мовчав...
Приказка "бійтесь своїх бажань" раптом заграла новим барвами...
Що він там ще наобіцяв? Пригадуєте? І в якій формі тепер то все почне здійснюватися? Моторошно... Куди там Кінгу до нашої місцевої дійсності.
Р.S. Фото гарно демонструє нашу викривлену реальність. Ну шо, наголосували?

Світлина від Дари Корній.
2

Комментарии

126.03.20, 06:15