хочу сюда!
 

Алинка

29 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-40 лет

Ша! Вже ніхто нікуди не їде!

10:22 28.02.2020
В "UA" суспільности "заявляють про блокування роботи через арешт всіх рахунків
3 хв читати
В "UA" суспільности "заявляють про блокування роботи через арешт всіх рахунків

Постановами Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України від 18 і 20 лютого був накладений арешт на кошти, наявні на рахунках "UA" суспільности ", що вже призвело до блокування підготовки низки проектів і незабаром призведе до повної зупинки діяльності ТРК, повідомляє прес-служба Громадського мовника.

"Зараз арешт рахунків вже унеможливив підготовку до трансляції Олімпіади-2020, блокує забезпечення участі України в Євробаченні-2020 року, зупинив запуск нових проектів" суспільности ", зокрема запуск нової Громадської студії в ефірі телеканалу" UA: Перший ". Найближчим часом арешт також призведе до повної зупинки діяльності телерадіокомпанії, адже заблокована можливість здійснювати необхідні витрати для роботи національних телеканалів мовника ( "UA: Перший", "UA Культура"), всіх регіональних каналів "суспільности", діджитал-плат форм і трьох каналів радіо ( "UA: Українське радіо", "UA Радіо Промінь" і "UA: Радіо Культура"), - говориться в заяві, оприлюдненій в п'ятницю вранці на сайті Громадського мовника.

Згідно з інформацією, 18 лютого поточного року Міністерство юстиції України відкрило виконавче провадження по стягненню з "суспільности" боргу в сумі 10 млн 591 тис. 224 євро 48 центів і 73 тис. 80 грн судового збору на користь акціонерного товариства "Євроньюс".

"Співпраця колишньої державної Національної телекомпанії України з" Євроньюс "почалося в 2010 році ще до створення громадського мовника. Згодом з бюджету було припинено виділення коштів на оплату ліцензійних платежів за договором про створення україномовної версії" Євроньюс ", що і призвело до появи боргу і відповідний судовий процес ", - відзначили в" суспільности ".

При цьому суспільний мовник отримав цей борг у спадок як правонаступник всіх прав і обов'язків колишньої державної Національної телекомпанії України, яка припинила свою діяльність.

"Уже тиждень суспільний мовник звертається за допомогою до Кабінету міністрів України, Міністерству фінансів України, Міністерству культури, молоді та спорту України та Міністерству юстиції України, проте не отримує відповіді і потрібної з боку держави підтримки", - розповіли в "суспільности".

"Ми усвідомлюємо, що навіть при наближенні витрат за бюджетною програмою, яка передбачена в цьому році для телерадіокомпанії, всі отримані з бюджету кошти будуть негайно перераховані з рахунків суспільного мовника компанії" Євроньюс ". Тому із запланованого і передбаченого законом бюджету на 2020 рік суспільний мовник недоотримає майже 300 млн грн. Таким чином, реалізація річного плану діяльності телерадіокомпанії буде неможливою. Громадське знову перейде в режим виживання, як це і було в попередні го и через колосальне недофінансування, коли мовник міг здійснювати лише базові витрати, без належних вкладень у виробництво нового контенту або технічне переоснащення ", - додають в ТРК.

У ситуації, що склалася, мовник далі звертається до відповідних міністерств для ініціювання виділення з державного бюджету окремих засобів для термінового погашення наявної заборгованості колишньої державної компанії, а також 1,6млн євро виконавчого збору, який телерадіокомпанія повинна заплатити додатково.

"Команда Громадської звертає увагу громадськості на те, що створення незалежної телерадіокомпанії з передачею їй величезних державних боргів - неможливо, а відсутність допомоги з боку державних органів у вирішенні цієї проблеми призведе до повної зупинки громадського мовлення в Україні", - йдеться в повідомленні.


2

Комментарии

129.02.20, 05:37

Ще раніше, до 2014 р. я звертав увагу на потужність ретрансляторів українського телебачення в Криму, Донеччині, Дуганщині, якщо зазвичай на ретрансляторах по Україні стояли передавачі по 300-500 KW, то в цих регіонах по 50 W.

Радіоретранслятор середніх хвиль з центру Донецька "добивав" сигналом до Волгограду, а після перенесення передавачів в Енергодар під Донецьком, він не може покрити сигналом Донецьку область.

Якщо хтось вважає це складною техничною проблемою, то мушу зауважити, що донецькі радіохулігани (нелегальщіки) з апарата на кухні сягають сигналом до Сибіру та Камчатки, на тих же середніх хвилях.

От де невикористані резерви "інформвійни"

  229.02.20, 07:32

  Інформаційна війна у розпалі
  та олігархат на це незважає.
  Зелена хвиля навід до супутників
  дістала, тепер українського у TV ефірі ЙОК

   32.03.20, 18:11

   Це ще одна інформаційна діверсія з боку агентів впливу. Як це дуже до вподоби шазраям і непрофесійним менеджерам- борги роблять одні чиновники, а розраховуватись за них потрібно іньшим, які до цього непричетні, замість того щоб притягувати до майнової відповідальності осіб які винні в боргах.

    43.03.20, 19:57Ответ на 3 от русич91

    Повністю з вами згоден: що то за договір? Якщо гроші заплачено офіційно - це одне, а коли просто пообіцяли послугу, а хабар до кишені - це інше.