хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Був «порохоботом», а став ще й «єсоботом»

Був «порохоботом», а став ще й «єсоботом»

(Записи анархіста 21 ст. від 12.12.19 р.)

Так сподівався, що сьогодні 12.12.2019 р. я стану подією дня, а воно така фігня! Вбивць Шеремета призначили блазні Авакова, про що анонсував блазень Зеленський, як отой, що Президент України. Полковник-блазень якийсь зі Генштабу ЗСУ оповідає про цілковиту дружбу з «братами-чепігами-рефами» в окопах Донбасу з боку ОРДЛО. Так ще на Україні в Києві на Майдані відкрили своє інформагентство якесь кодло, що фінансоване Воєнкомом РФ, під яскравою назвою «3,14-зда», бо «Звезда» не може бути там, де повна Раша. І як після такого далі жити, скажіть, добрі люди?! А недобрі – помовчте!
Від березня 2014 року я добровільно влаштувався на посаду «я за підтримку Петра Порошенка», що в подальшому набрала цікаву загальну назву «порохобот». Мені то подобалося, бо я вважав і вважаю щиро, що нам в Україні феноменально повезло на той момент з таким лідером. Тільки завдяки йому, Петру Порошенку, та певній видатній частині українського народу вдалося зупинити ворога в межах сучасних і позбавитися того, що варто того: Криму і ОРДЛО. Я достатньо про то писав і може ще напишу, як і не раз казав просту річ: «Не потрібно мені доводити, який Порошенко поганий, а покажіть і доведіть хто кращий за нього» Все інше – так само. Я нікого ніколи не ідеалізував за винятком самого себе, бо ж мають бути винятки, щоб підтвердити правило. Жартую, хоча доля чогось в чомусь того…
Так, я написав заяву про вступ до партії «Європейська солідарність» на чолі з Петром Порошенком саме зараз, коли вона не є правлячою і все сміття з неї типу Гройсманів та Дубневичів пішло геть. Най до «СН» тепер лізуть – до правлячих «слуг рабів», а я хочу бути поряд з Парубієм, Геращенко, В'ятровичем, Забродським та іншими людьми, що є вже тут в «ЄС» не суто заради влади, а заради Правди. І щоб ця Правда постала у Владі. Того і я хочу.
Єдине, що прикро: роки вже не ті, щоб вразі чого вперед у бій, але і втікати не буду, бо тут моя земля і я буду з нею і в ній навіть як гній, тому що вона – моя! Це моя Україна! Пафосно? А нехай! Вона того вартує: наша Велична Україна! Будьмо! Гей! Слава Україні! Героям слава!


Богдан Гордасевич
Львів
Записи анархіста 21 ст. Богдана Гордасевича про його життя-буття в Україні від 12 грудня 2019 р. (7527)

5

Коментарі

114.12.19, 05:10

Вітаю, співчуваю, поважаю!

А ще давайте згадаємо, а скількох людей заарештували , стратили, засудили аж поки знайшли справжнього Чикотила?

    214.12.19, 09:01

      314.12.19, 14:03

      Я з В'ятровичем і Парубієм точно не хочу бути.

      Якщо колись середній клас центру України створить свою проукраїнську партію, можливо, долучуся або голосуватиму за неї.

        414.12.19, 18:17Відповідь на 1 від Леонід

        Вітаю, співчуваю, поважаю!

        А ще давайте згадаємо, а скількох людей заарештували , стратили, засудили аж поки знайшли справжнього Чикотила?

        Дуже влучне зауваження, тому що у МЗСУ з Аваковим є всі ознаки злочинного "радянського правосуддя" в теперішній справі Шеремета і не тільки в ній.

          514.12.19, 18:19Відповідь на 3 від Nech sa paci

          Я з В'ятровичем і Парубієм точно не хочу бути.

          Якщо колись середній клас центру України створить свою проукраїнську партію, можливо, долучуся або голосуватиму за неї.

          Це дуже добре, що коли на Марсі будуть сади, то ви, можливо, забажаєте туди злітати. А конкретно щось у вас є в сучасному політикумі України?

            615.12.19, 10:59Відповідь на 5 від Богдан Бо

            Я ж можу проголосувати за тих, що вже є зараз. Але без фанатизму — як за менше зло проти більшого зла.

              715.12.19, 20:59Відповідь на 6 від Nech sa paci

              Я ж можу проголосувати за тих, що вже є зараз. Але без фанатизму — як за менше зло проти більшого зла.
              Ну це як у більшовиків було прийнято.

                816.12.19, 19:32Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Я не більшовик.

                  916.02.20, 17:58

                  Для того щоб віддати владу шоколадному корупціонеру, казнокраду і брехунові потрібно бути А) дебілом; Б) бути спільником у розкраданні державного бюджету і таким чином стати співучасником шоколадних злочинів. Для того щоб залишатися лояльним до зеленого бовдура, колаборанта і брехуна потрібно бути А) дебілом; Б) бути спільником у колабораціонізмі. І 73,22% і 24,45% дебіли і співучасники злочинів проти України і українців. Справедлива кара наздожене їх.

                    1016.02.20, 18:01

                    У злодійське кодло у вишиванці попхався. Про таких у моїй Городниці кажуть: "Або хрестика зніми, або труси вище колін підтягни".