хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Хто каже про біду в Україні? Невдахи!

Ми багатшими європейців! В Україні продано найдорожчі в історії машини
Стало відомо, які авто воліють наші співвітчизники

Інформація про те, що Україна найбідніша країна в Європі не відповідає дійсності. Такий висновок напрошується після того, як стало відомо, що українці в цьому році купили автомобілі, які не можуть собі дозволити європейці через їх неймовірно високу вартість. Про це повідомляє портал epravda .

Українці купують навіть Бентлі

Втім, українці стали купувати більше нових автомобілів. Як зазначає джерело, цього літа в Україні було зафіксовано зростання продажів нових автомобілів на 18%. Дилери заявили, що реалізували майже 23 тисяч нових автомобілів.

Найпопулярнішим авто в Україні за підсумками 3-х літніх місяців став KIA Sportage.

Топ-10 найбільш затребуваних у українців нових машин виглядає наступним чином:

1. KIA Sportage,

2. RENAULT Duster,

3. RENAULT Logan,

4. TOYOTA RAV4,

5. RENAULT Sandero,

6. Toyota Land Cruiser Prado,

8. SKODA Octavia,

8. ХЮНДАЙ Тусон,

9. NISSAN Qashqai

10. TOYOTA Camry.

Слід зазначити, що в червні і липні 2019 року було поставлено відразу кілька рекордів продажів.

Найдорожчим придбанням українців став броньований Mercedes-Benz S600. Його купили за ціною більш ніж 800 тисяч доларів.

Були ще покупки скромніше. Кілька новеньких Rolls-Royce (Phantom і Cullinan) придбали за ціною 570-670 тисяч доларів. Звичайно, в порівнянні з Mercedes - це не так і дорого.

Роллс Ройс теж користується популярністю в Україні

Крім вищезазначених машин, українці придбали кілька Bentley Bentayga і Continental GT і GTC за ціною в межах 300-380 тисяч доларів. Купили наші співвітчизники також Lamborghini Urus за 280-300 тисяч доларів і Aston Martin DBS за 380 тисяч доларів.

А от придбання таких автомобілів як Range Rover, Porsche Cayenne і 911 за ціною в районі 240 тисяч доларів взагалі не здається якимось винятком. Всього ж за 3 літніх місяці за інформацією було продано близько сотні дорогих люксових автомобілів, що коштують понад 200 тисяч доларів.

Ось хто після цього, зможе називати Україну найбіднішою державою Європи.

4

Коментарі

123.09.19, 08:35

Статистика дуже цікава наука, якщо власнику Aston Martin DBS на сніданок подали смаженого гасака, а мені довелось задовольнитись помідорками, то в середньому ми поснідали м'ясом з овочами.

    223.09.19, 11:45Відповідь на 1 від Леонід

    Середня температура по-палаті також відома.
    Я про інше: бідні кричать, що вони бідні, а богачі тихцем розкошують, тому чути перших, але й видно других.

      323.09.19, 16:49Відповідь на 2 від Богдан Бо

      ...але й видно других.
      Всі їх бачать, всі кандидати на виборчі посади про них говорят, ДОПОКИ ХОДЯТЬ В КАНДИДАТАХ, потім відбуваєтся метамарфоза - кандидати-невдахи забувать тему до наступних виборів, а переможці роблять стрибок у керівне кресло з кульбітом, підчас якого встигають поміняти "кочку зору" і кримінальний кривавий олігарх перетворюється на одного з найліпших "ЛЮБИХ ДРУЗІВ"....

        423.09.19, 19:40

        23 тис. нових автомобілів — це не так і багато. Серед них більшість — недорогі машини, мабуть.

          525.09.19, 12:23Відповідь на 4 від Nech sa paci

          Ви, як завжди, оптиміст.

            625.09.19, 12:34Відповідь на 5 від Богдан Бо

            Я, як завжди, я.