хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Записи анархіста 21 ст. від 11.07.19 р. Не рад парад

11 липня 2019 р. (7527)
Записи анархіста 21 ст. від 11.07.19 р. 
Не рад парад



Сподівався оминути тему військового параду на 24 серпня, якби не одна думка: ось людей нагороджують за подвиги державними відзнаками: орденами й медалями, а де їм ті нагороди вдягати, як не на парадах? Немає де. На забави, в ресторани чи у театр? Де ще? Хіба ото пронесуть на подушечках перед труною після смерті…
Я сам є прихильником військових парадів, тому з приємністю і гордістю пригадую військові паради минулих років у Києві на День Незалежності України, як і у нашому Львові також були військові паради з військовою технікою і то досить потужною. Все це додавало наснаги і військовим, і мирним людям, що у нас є могутня армія, яка нас захищає. Військові паради потрібні – це однозначно! Просто чи варто ці паради проводити при такій владі, тобто віддавати їй честь і марширувати гідно військовими лавами перед купкою лайна? Я цілком поділяю думку телеведучого Миколи Вересня, який висказав наступне: «Гей-парад владу влаштовує і його провели, а військовий парад вона заборонила… Яка влада – такі й паради» І нема на то ради! Що тут ще додати?

(Щоденні записи анархіста 21 ст. по Р. Х. Богдана Гордасевича про його життя-буття в Україні)

1

Коментарі