Гарно і дивно на то дивитися НАТО в Одесі
- 01.07.19, 17:31
- Ми любимо тебе, Україно!
![Одесу заполонили бойові кораблі НАТО: шах і мат, Путін](https://znaj.ua/crops/471926/620x0/1/0/2019/07/01/aVoaWK1D0kIGN6BpUmxQtY66fpN88Ef6odYwoZdQ.jpeg)
Вдень 30 червня в порт Одеси прибули військові кораблі з декількох країн, у тому числі американський ракетний есмінець "Керні".
Про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони України.
![](https://znaj.ua/crops/bc2f18/620x0/1/0/2019/07/01/Qt0NFWwyqeVtEFV5IYb4vzaEzqDKD10yWXXbwTsh.jpeg)
Повідомляється, що в Одесі вже є американський військово-транспортний літак C-130J Hercules і британський A400 Atlas зі спорядженням і першими учасниками міжнародних навчань Sea Breeze 2019.
Згідно з інформацією відомо, що на борту британського корабля також прибув загін морського спецназу. Очікується, що в порт Одеси направляється есмінець Військово-морських сил Сполучених Штатів USS Carney. Есмінець може виконувати різні завдання завдяки сильному і збалансованому озброєння.
![](https://znaj.ua/crops/a1f9de/620x0/1/0/2019/07/01/rsdy4kJTt7LoAJvSUadTYDVbziqcQn5au3Y47nye.jpeg)
Також Одесу вперше відвідає високошвидкісне десантне судно США USNS Yuma (T-EPF-8), яке також має взяти участь у міжнародних навчаннях Sea Breeze 2019. Це стане другим випадком в історії заходу корабля цього типу в акваторію Чорного моря.
Коментарі