хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Ото кипить робота, ото президент кпинить з держави

Зеленський регламентував діяльність Офісу Президента і перепризначив його керівництво



Президент Володимир Зеленський затвердив положення про Офісі Президента і перепризначив керівництво Адміністрації Президента керівниками Офісу. Про це йдеться в указах №436-450 від 25 червня, передають Українські Новини.

Згідно з указом, Офіс Президента є постійно діючим допоміжним органом, основним завданням якого є організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне та інше забезпечення здійснення Президентом визначених Конституцією повноважень.

До складу Офісу входять: керівник Офісу, перший заступник і заступники, керівник апарату, перший помічник і помічники Президента, радники Президента, прес-секретар Президента, представники та уповноважені Президента, кабінет Президента, кабінет керівника Офісу, директорати та департаменти.

Зеленський звільнив Сергія Трофімова з посади першого заступника глави Адміністрації Президента і призначив його першим заступником керівника Офісу Президента (укази №437 та 438).

Також Президент звільнив Олексія Гончарука, Юрія Костюка, Вадима Пристайка, Руслана Рябошапку, Кирила Тимошенко з посади заступника глави Адміністрації і призначив їх заступниками керівника Офісу (укази №439-448).

Зеленський, крім того, звільнив Олексія Дніпрова з посади керівника апарату Адміністрації і призначив його керівником апарату Офісу (укази №449-450)

Як повідомляли Українські Новини, 20 червня Зеленський створив Офіс Президента і комісію з реорганізації Адміністрації Президента.

Зеленський звільнив Андрій Богдана з посади глави Адміністрації Президента і призначив його руководимтелем Офісу Президента.
https://ukranews.com/ua/news/638735-zelenskyj-v-ofis-prezydenta-perepryznachyv-kerivnytstvo-i-reglamentuvav-jogo-diyalnist
2

Коментарі

126.06.19, 06:17

Ну и что? У вас что-то изменилось?

    226.06.19, 08:22

    Яка шалена діяльність! Аж дух захоплює.

      326.06.19, 13:08Відповідь на 1 від Юрий Васильев

      Ну и что? У вас что-то изменилось?
      Знаєте, коли великий корабель починає тонути, то на верхніх палубах ще танцюють і розважаються. І ще додам, що у мене нічого не зміниться, бо я давно знаходжусь за бортом на своєму рятівному плотику та звідти розглядаю, як щурі метушаться.

        426.06.19, 17:49Відповідь на 3 від Богдан Бо

        И у меня ничего не изменилось, и у остальных миллионов украинцев

          526.06.19, 23:35

          Працівників АП (кадри Порошенка) важко так просто розігнати. Простіше її закрити і створити наново ОП, куди набрати відданих собі та партнерам.

            61.07.19, 19:18Відповідь на 4 від Юрий Васильев

            И у меня ничего не изменилось, и у остальных миллионов украинцев
            Я "просто опутиниваю", коли їтось каже про свою нікчемність і водночас рописується за всіх інших в тому. Вийди на трасу і подивись, як успіх їздить в Україні і не розказуй про всіх.

              72.07.19, 07:32Відповідь на 6 від Богдан Бо

              Мне не надо выходить на трассу, я по ней каждый езжу, ничего и там не изменилось

                83.07.19, 14:25Відповідь на 7 від Юрий Васильев

                Отож! Золота ви людина! Кажете правду і не розумієте її! Ви себе не бачите збоку, тому для вас нічого не міняється. А зміни настанутьт, як таких як ви не стане! Не ображайтесь, бо я з вами маю піти.

                  93.07.19, 14:27Відповідь на 5 від Nech sa paci

                  Працівників АП (кадри Порошенка) важко так просто розігнати. Простіше її закрити і створити наново ОП, куди набрати відданих собі та партнерам.
                  А не простіше було б столицю України в Кривий Ріг перенести? Там є готовий "95-й квартал"

                    103.07.19, 15:46Відповідь на 9 від Богдан Бо