Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Завтра 31 березні в Україні ЗНО на європейськість



Дуже люблю вислів: Кожен народ заслуговує на ту владу, яку він має. Мене дуже хвилює результат майбутніх виборів Президента України саме для визначення, який ми є народ: вже європейський чи ще євроазійський? Приємно, що маємо  насправді демократичні вибори і конкуренцію, як і масу кандидатів що називається: до вибору - до кольору! Хтось гарно пожартував, що це наше всенародне ЗНО. Зовнішнє незалежне оцінювання обов'язково відбудеться за результатами виборів 31 березня, бо це важливий показник для Світу хто ми насправді є: державний народ чи ні. Чи є Україна правдиво Суверенна Держава чи таки псевдо-держава керована зовні. Побачимо. Наразі я закликаю всіх 31-го березня прийти на наше всеукраїнське ЗНО - на вибори Президента України і проголосувати згідно своїм уподобанням. І най діється Воля Божа.

Богдан Гордасевич
Львів-Рясне
30 березня 2019 р.

4

Коментарі

130.03.19, 12:43

    230.03.19, 13:01

    Ми — європейсько-євразійський народ. Європейський на 3/4, умовно кажучи.

      330.03.19, 18:27

      З Божої ласки, зараз шаленно активізувалися "запоребрикові добродії" та старанно полегшують всім нам вибір, бо шаленно лають діючого Головнокомандуючого та до хрипоти хвалять Зеленського
      Нам залишається тільки проголосувати "назло окупантам" і не слухати великомудрих "професійних політиків", які з року в рік роповідають нам одну і туж казочку (кожен свою), але обіцянки виконувати не поспішають.
      Нажаль діюча "аристократія смітника", яку наш люмпен-електорат вперто саджає мені на шію, ніколи не пустить кулю в скроню через невиконану обіцянку, та і в зашморг голову не суне...

        430.03.19, 21:46

          51.04.19, 07:29Відповідь на 2 від Nech sa paci

          "РАБИ! ПІДНІЖКИ! ГРЯЗЬ Москви"! Так сказав поет і він був правий. ГАРЯЧА новина! З Виборчої дільниці! Порошенко-77голосів, Бойко-414 голосів, Зєлєнський - 164 голоси, Тимошенко- 47 гололсів Ляшко - 14 голосів, Смешко- 13 голосів, Вілкул- 94 голоси, Гриценко - 17 голосів. ІНШІ - мізер або НУЛЬ. МОРЖІ перемагають ! В Україні 9% українців і 91 % дебілів???

            61.04.19, 22:57Відповідь на 5 від Nikolka

            Ну не всі ж такі дільниці. Дружківка — це ще не вся Україна. У нас Порошенко на 2-му місці, Тимошенко трохи відстала, Гриценко і Смешко набрали понад 100 кожен, Бойко — значно менше 100.