хочу сюда!
 

Катерина

45 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

А командир танка «ДНР» перейшла на сторону України

Донбас: командир танка «ДНР» перейшла на сторону України, Гіркін хоче її повіситиКомандир жіночого танкового екіпажу самопроголошеної ДНР Світлана Дрюк (позивний «Вітерець») перейшла на сторону України.

ЗАЗНАЧАЄТЬСЯ, що українська контррозвідка вивезла Світлану Дрюк з непідконтрольної території восени минулого року, повідомляє ТСН. Її історію розповіли тільки зараз, тому що до останнього часу двоє її дітей перебували в Донецьку.

За словами танкістки, її підрозділом командував кадровий російський військовий Олексій Бернгард. Світлана готова дати свідчення проти нього та інших кадрових російських військових, про яких їй відомо.

Вона також розповіла, що в Росії вже готовий план, як завезти протягом чотирьох годин у Донецьку та Луганську області до 100 тисяч військових під виглядом місцевих «ополченців».

ПРИЧИНА. Світлана розповіла, що зважилася перейти на сторону України з особистих мотивів.

«У мене є друг, який мені набагато ближчий зараз», – сказала вона, уточнивши, що ця людина – представник українських спецслужб.

ВІДОМО, що Дрюк воювала проти української армії з 2014 року.

ДО РЕЧІ, Світлана Дрюк є прототипом головної героїні фільму «Ополченочка», який знімають у Луганську. Жінку називали «народним героєм Новоросії». Прем’єру заплановано на 9 травня 2019 року.

БОЙОВИК ГІРКІН, дізнавшись про те, що Дрюк перейшла на сторону України, написав у соцмережі, що її потрібно повісити «за зраду».

«Не з помсти, а щоб іншим неповадно було, і військовий закон (на якому тримається будь-яка армія) дотримати», – вважає він.

https://uk.etcetera.media/donbas-komandir-tanka-dnr-pereyshla-na-storonu-ukrayini-girkin-hoche-yiyi-povisiti-video.html

1

Комментарии

16.03.19, 09:01

От так просто зірвала "лнр" сіквел "ополчєночкі"

    26.03.19, 11:22

    Але першого слід повісити Гіркіна-Стрєлкова!

      36.03.19, 20:46

      Зрадник і у Африці зрадник