Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Це варто знати!

Світлина від Слуга урода.
2

Коментарі

анонім

15.02.19, 20:02

2010 рік, хуйло пропихає Zeка, 2019 рік - Zeлень

    анонім

    26.02.19, 09:27

    Читайте наступну тему в співтоваристві про кацапський сценарій і здогадуйтесь про роль, яка відведена жиду-україноненависнику, проти такого точно буде народне повстання, як було проти кацапської нечисті овоча, тільки з тією різницею, що тепер ніхто не буде стримувати себе у масових вбивствах ворогів

      36.02.19, 13:10Відповідь на 2 від анонім

      Це повна Ж..па! Виборці немов з глузду з`їхали(чи його у них може й не було!) Додивіться до кінця фільм Зєлєнського! Він там чітко показує що буде керувати Україною на ВІН , а його ЗЕК-ЛЯЛЬКОВОД! Хочуть повторення ЛЯЛЬКИ- Януковича яким керував Ахметов та називав Президента України зневажливо - ВОДІЛОЮ !

        анонім

        46.02.19, 13:47Відповідь на 3 від Nikolka

        Це повна Ж..па! Виборці немов з глузду з`їхали(чи його у них може й не було!) Додивіться до кінця фільм Зєлєнського! Він там чітко показує що буде керувати Україною на ВІН , а його ЗЕК-ЛЯЛЬКОВОД! Хочуть повторення ЛЯЛЬКИ- Януковича яким керував Ахметов та називав Президента України зневажливо - ВОДІЛОЮ !Для мене очевидно - кацапоязикі прагнуть капітуляції перед хуйлом і реваншу над Українською Україною.

          56.02.19, 13:58Відповідь на 4 від анонім

          Та про всіх "кацапоязиких" я б не говорив. У Бахмуті військові Української Армії часто говорять російською.

            анонім

            66.02.19, 14:19Відповідь на 5 від Nikolka

            Та про всіх "кацапоязиких" я б не говорив. У Бахмуті військові Української Армії часто говорять російською.кацапоязикість - це основна зовнішня характеристика ворога України, тим більше насаджувати язик ворога з яким воюєш в Українській Армії - це свідоме створення умов, коли воїн не стрілятиме, як це було в Криму. Ну от скажи як їх назвати одним словом? Кацапи? Москалі? Так ні, в них національність різна буває. Вата? Вата буває і україномовною. Але жоден україномовний не пішов терористом в ДНР-ЛНР служити окупанту. А от сказав "кацапоязикий" і охопив 99% популяції орків)

              710.02.19, 13:31Відповідь на 6 від анонім

              ЗГОДЕН! Ваша пропозиція що до вибору Президента! КОНКРЕТНО!

                анонім

                810.02.19, 14:33Відповідь на 7 від Nikolka

                Перший тур - Кошулинський
                Другий тур - Кошулинський або Порошенко